Keystone logo
© Queen's University Belfast
Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences

Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences

Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences

Wstęp

Witamy na Wydziale Sztuki, Nauk Humanistycznych i Społecznych Queen's University w Belfaście. Jesteśmy dynamiczną społecznością uznanych na całym świecie badaczy, naukowców i studentów, którzy są zaangażowani w tworzenie i utrzymywanie nowoczesnego i znaczącego miejsca połączonej nauki. Jesteśmy otwarci na wszystkie talenty, otwarci na wyzwania i zmiany oraz oddani wykorzystaniu naszej wiedzy merytorycznej, aby zmienić życie lokalne, krajowe i międzynarodowe.

Wydział ma prawie 10 500 studentów i ponad 700 pracowników akademickich i pomocniczych, którzy pracują w naszych pięciu szkołach - sztuka, język angielski i języki; historia, antropologia, filozofia i polityka; Prawo; Kierownictwo; i Nauk Społecznych, Edukacji i Pracy Socjalnej oraz w Instytucie Światowego Pokoju, Bezpieczeństwa i Sprawiedliwości im. Senatora George'a J. Mitchella. Nasi koledzy i studenci prowadzą szeroki zakres działań, w tym wiodące na świecie badania i nauczanie zmieniające życie. Mamy nadzieję, że chcesz być częścią naszej pracy: mamy blisko 150 programów licencjackich i podyplomowych, a także wiele wymagających możliwości doktoranckich, więc na pewno jest coś, co odpowiada Twoim potrzebom i ambicjom.

Jesteśmy dumni z pracy naszych studentów i kadry, która została doceniona przez wielu innych za jakość i zaangażowanie w pracę, która to czyni. Jako członek Russell Group, Queen's University Belfast jest jednym z 24 wiodących uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, zapewniającym studentom światowej klasy edukację popartą badaniami na światowym poziomie. Queen's to prawdziwie globalny uniwersytet, ponieważ nasi badacze ściśle współpracują z ponad 250 uniwersytetami na całym świecie oraz z jeszcze większą liczbą firm i agencji w Belfaście i na całym świecie. Te sieci i współpraca informują nasze programy i oferują studentom wspaniałe możliwości uczenia się zi od międzynarodowych rówieśników i partnerów.

Tak więc, dzięki szerokiej gamie możliwości studiów licencjackich i podyplomowych, a także żywej kulturze badań podyplomowych, wiem, że odkryjesz, że sztuka, nauki humanistyczne i nauki społeczne na Queen's University w Belfaście będą dla ciebie wyzwaniem i inspiracją, a także wyposażą cię w najwyższej klasy umiejętności i wiedza, które pozwolą Ci wyróżnić się w wybranej przez Ciebie karierze.

Nola Hewitt-Dundas
Pro-Wicekanclerz

Intelektualna potęga

Obejmuje wszystko, od tradycyjnych przedmiotów humanistycznych i nauk społecznych po najnowocześniejsze obszary w sztukach kreatywnych i stosowane studia zawodowe.

Ponad 40 procent naszych badań plasuje się w najlepszych 25 procentach w swoim obszarze tematycznym, a kolejne 40 procent w najlepszych 50 procentach w kraju.

Kultura współpracy

Nasze interdyscyplinarne środowisko pozwala studentom ze wszystkich dziedzin na interakcję z liderami akademickimi i udział w ich badaniach.

Obszary wyróżniające się doskonałością obejmują kreatywne pisanie, sztukę dźwiękową, globalne rynki finansowe, dobro dzieci, ubóstwo i wykluczenie społeczne, tłumaczenia pisemne i ustne oraz wspólną edukację.

Lokalizacje

Lokalizacje
 • Belfast

  University Road, Belfast Northern Ireland, BT7 1NN, , Belfast

  • facebook
  • twitter
  • instagram
  • youtube

pytania