Keystone logo
Qingdao Technological University Qindao College

Qingdao Technological University Qindao College

Qingdao Technological University Qindao College

Wstęp

Postęp Qindao College (QDC) w ostatniej dekadzie były znaczące w rozwoju szkolnictwa wyższego w Chinach. Staliśmy z stosunkowo skromnych początków do wysokiej rangi kolegium z utalentowanym zespołem międzynarodowych i lokalnych naukowców i energicznym społeczności kampusu. Studenci w QDC i członkowie szerszej społeczności są beneficjentami tego rezultatu jak razem, jesteśmy gotowi, aby skonsolidować ten sukces do postępu społeczeństwa i ustanowić siebie jako wiodący uczelni w Chinach.

Z ponad 16.000 studentów, 1500 pracowników i ponad 47 stopni i dyplomowych programów, QDC został uznany za jeden z najlepszych niezależnych szkół w Chinach. Szybki wzrost nie, jednak zmniejszona o Borne instytucji kultury w skali ludzkiej. Co roku uczniowie bardzo wysoko ocenić doświadczenia i wsparcia, które otrzymują w QDC.

Na QDC studenci mają opcje w wyborze programów nauczania odpowiedniego do ich osobistych celów i aspiracji zawodowych. Stażu pracy i możliwości pozwalają studentom zdobyć praktyczne doświadczenie niezbędne dla ich przyszłej kariery, a programy studiów zostały zaprojektowane w konsultacji ze społeczeństwem. QDC rozumie znaczenie równowagi między dążeniu akademickiego i wypoczynku dla studentów, i oferuje bogate akademickie, kulturalne i sportowe, zajęcia rekreacyjne. Studenci w QDC, uwolnić się z ponad 45 klubów i organizacji studenckich.

Jak QDC kuźnie wyprzedzeniem do jego mety drugiego pięcioletniego planu rozwoju, czyni to z rosnącą reputację doskonałości. Powitamy większej grupy studentów niż kiedykolwiek wcześniej i przedstawić szerszy zakres nowych, ciekawych kursów spełnić nasze zaangażowanie w szeroko zakrojonej, transdyscyplinarnego edukacji dla młodych ludzi z kraju i zagranicy. Gdy wyruszamy na tej nowej ery w dziedzinie szkolnictwa wyższego w Chinach, mamy wielką nadzieję, że będziesz do nas dołączyć. Jesteś pewny, aby znaleźć wygodne miejsce na QDC. Czekamy na naszych ścieżkach przekraczania wkrótce!

Lokalizacje

  • Qingdao

    No.79, Tieqishan Road, Chengyang District, 266106, Qingdao

    Programy

      pytania