Keystone logo
Psychologische Hochschule Berlin

Psychologische Hochschule Berlin

Psychologische Hochschule Berlin

Wstęp

Jako prywatny niezależnego uniwersytetu University Berlin psychologiczna jest dobroczynny akt. Wszystkie programy są akredytowane przez Senat Edukacji, Młodzieży i Nauki, szkolenia z państwa aprobatą Urzędu Zdrowia i Spraw Społecznych w Berlinie. Szkolenia i rozwój naukowy, Instytut Psychologiczny Berlina oferuje szkolenia psychoterapii kolejne stopnie magistra i mgr Psychologia. Zintegrowany studium szkolenie psychoterapia może być zakończona w psychoterapii psychodynamicznej dźwięku lub behawioralnej terapii i psychoterapii dzieci i młodzieży. Wymiana umiejętności poprzecznych proces ma wielkie znaczenie dla PHB i stanowi ważny punkt w programach nauczania wszystkich programów studiów i szkoleń.

Profesorowie w kursach są zarówno praktyczne jak i również aktywny w dziedzinie badań naukowych i reprezentują roszczenia Scientist Practitioner. Uczniowie aktywnie uczestniczą w istniejących projektów badawczych i wspiera własne projekty badawcze. Dzięki współpracy z innymi uczelniami i projektów doktoranckich mogą być realizowane w domu.

Na pierwszy rzut oka

 • Badanie metodą Krzyż (TP i VT)
 • Badania i szkolenia w psychoterapii w domu
 • Małe grupy seminaryjne kolegialny atmosfera
 • Osobiste uwagi przez Organizację studiów
 • Wsparcie udziału w kongresach i spotkaniach
 • Praktyczne szkolenie w naszym własnym psychoterapeutycznej karetką
 • Badania w Wyższej karetką
 • Doskonała lokalizacja w centrum Berlina, niedaleko Alexanderplatz bezpośrednio na Köllnischen Park i Szprewy

Badania i szkolenia oferta

 • Kolejne badania: mgr psychologia
 • Studia podyplomowe Studia Psychologia prawne
 • Stopień Psychologia Podyplomowe Studia i psychoterapii rodziny
 • psychoterapia szkolenie ze zintegrowanym magisterskiej programu psychoterapii (VT lub TP)
 • Dzieci i młodzieży z programem szkolenia psychoterapii zintegrowanego programu psychologii i psychoterapii rodziny

uniwersytet

Nauka, badania i szkolenia w PHB skupiają się na obszarach zastosowania psychologii. Psycholodzy i psychoterapeuci uruchomiły uczelni rozpoczęła się wzmocnić jeden łączący naukę i praktykę, az drugiej strony do wspierania transferu badań nad społeczeństwem. Pod tym credo PHB chce trenować kolejne pokolenie psychologów i psychoterapeutów z silnym praktyczne znaczenie naukowe i głębokiej. Oprócz możliwości badawczych i szkoleniowych oraz szkoleń i konferencji dla psychologów i psychoterapeutów w harmonogramie programowej PHB są. Inne kursy w różnych dziedzinach zastosowań psychologii i B.Sc. Psychologia są w budowie.

We współpracy z Instytutem Kształcenia Berlińskiej Akademii Psychoterapii (BAP), Niemiecki psychologów Training Institute Academy (DPA) i Związku Zawodowego niemieckich psychologów i psychoterapeutów (BDP) jest PHB w centrum sieci edukacyjnych dla szkolenia i kształcenia ustawicznego i stanowi punkt centralny dla zawodowych zainteresowań psychologów i psychoterapeutów w różnych dziedzinach działalności.

akredytacja

Kursy psychologiczna Psychoterapia w terapii behawioralnej (CBT) lub dźwięku psychoterapii psychodynamicznej (TP), psychologii rodziny i psychologii sądowej są akredytowane przez Senat Edukacji, Młodzieży i Nauki. Nowa magistra studiów Psychologia oparto na zaleceniach Niemieckiego Towarzystwa Psychologii opracowanych i zatwierdzonych przez Państwowy Urząd Zdrowia i Edukacji. Absolwenci Psychologii Mistrz Programu na PHB spotkać Zulassungsvoraussetzuungen szkolenia psychoterapeutów. Kurs psychologiczna Psychoterapia jest akredytowany w obu procesach skupić się na (behawioralnej i psychologii głębi oparte psychoterapii) Dodatkowo, dla ACQUIN, a także magistra Psychologia kurs Legal.

Wykonania homologacyjne PHB w Psychological Psychoterapii (VT lub TP) oraz w psychoterapii dzieci i młodzieży otrzymaliśmy akredytację Krajowej Rady Zdrowia i Spraw Społecznych w Berlinie.

Lokalizacje

 • Berlin

  Psychologische Hochschule Berlin Am Köllnischen Park 2, 10179, Berlin

pytania