Keystone logo
© ©President University
President University

President University

President University

Wstęp

O Uniwersytecie prezydenta

Gdzie Liderzy jutra Come Together

Uniwersytet President to uczelnia w Indonezji, która powstała, aby stać się centrum badań i rozwoju w regionie, aby wyznaczyć nowy standard w indonezyjskiej wyższych. Konkretnie, uczelnia jest przygotowana do stworzenia instytucji nauki, które przygotowują przyszłych liderów przemysłu i społeczeństwa, dając im umiejętności i doświadczenie niezbędne do osiągania sukcesów na studiach.

Według założyciela Uniwersytetu prezydenta, pana Setyono Djuandi Darmono, Uniwersytet Prezydent został zbudowany z dwóch powodów; aby stać się centrum badań i rozwoju oraz ustanowił nowy standard w indonezyjskiej wyższych. Założyciele Uniwersytetu prezydenta ustanowione pracę Fundacji i gruntowych w celu zapewnienia, że ​​Uniwersytet Prezydent będzie rozwijać się w wielkiej instytucji nauki, gdzie uczniowie ze wszystkich części świata mogą nabywać wiedzę i rozwijać w użyteczne i odpowiedzialnych obywateli i przyszłych liderów.

Lokalizacja

Uniwersytet Prezydent jest strategicznie zlokalizowany w Jababeka Education Park w Kota Jababeka, zaledwie 45 minut jazdy na zachód od Dżakarty w Indonezji.

Jest on otoczony przez Jababeka Industrial Estate, jednego z największych zintegrowanych obszarów przemysłowych w Azji Południowo-Wschodniej, w domu 1700 międzynarodowych firm z 30 krajów czyli USA, Kanada, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Holandia, Chiny, Japonia, Korea, Tajwan, Singapur, Malezja, Australia, w takich jak Unilever, Samsung, Mattel, ICI Paint, Kraft, między innymi, które można wykorzystać jako "żywego laboratorium" dla naszych studentów i pracowników naukowych w celu opracowania praktycznych rozwiązań dla firm rzeczywistych , a także służyć jako nieograniczonej puli możliwości szkolenia staż / w stanowisku pracy dla studentów.

Jako stosunkowo młody uniwersytet z około 4500 ogółem studentów w tej chwili, nie tylko są zajęcia prowadzone w języku angielskim, aby zaszczepić globalnych perspektyw i poprawy konkurencyjności, ale University Prezydent jest również wyposażony w międzynarodowym standardzie nauczania, który został przygotowany i opracowany przez świat -class naukowców. Jest to zgodne z wizją uczelni, aby stać się światowej klasy uniwersytet, która produkuje liderów w swoich dziedzinach i społeczności

Wizja

Aby być uniwersytet światowej klasy, która produkuje liderów w swoich dziedzinach i społeczności.

Misja

Kształcić przyszłe pokolenia poprzez transfer wiedzy i umiejętności w celu zbudowania charakter i mądrość.

Historia

Koncepcyjne plan Uniwersytetu prezydentem został po raz pierwszy sformułowany we wrześniu 1997 roku przez pana SD Darmono, dyrektor prezes PT Jababeka Tbk. oraz prof Donald W. Watts, który był prezesem Bond University, Queensland i wicekanclerz z Curtin University, Australia Zachodnia. Celem proponowanego Uniwersytetu było stworzenie instytucji nauki, które przygotowują przyszłych liderów przemysłu i społeczeństwa, dając im umiejętności i doświadczenie niezbędne do osiągania sukcesów na studiach.

Uczelnia oficjalnie rozpoczęła się w 2001 roku, oferując Bachelor of Engineering. W tym czasie instytucja nazwano School of Engineering z siedzibą w Cikarang, Bekasi. W dniu 16 kwietnia 2004 roku Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznano status oficjalnego University Prezydent jako pełnoprawny uniwersytet.

Choć wciąż młody, Uniwersytet President (PresUniv) rośnie w niesamowitym tempie rocznie. Istnieje obecnie około 4500 studentów uczęszczających rektorskiej z Indonezji, jak i wielu innych krajach. Uniwersytet przewodniczący rozszerzył swoją ofertę kursów i obecnie oferuje 32 różnych kierunków z przedmiotów, począwszy od inżynierii przemysłowej z Public Relations.

Uniwersytet President znajduje się w Jababeka Education Park w Kota Jababeka, otoczony Jababeka Industrial Estate z ponad 1500 krajowych, jak i międzynarodowych firm, takich jak Unilever, Mattel, Samsung, Mulia ICI Paints i innych. To miejsce pozwala również studentów do korzystania z światowej klasy obiektów takich jak Jababeka Golf & Country Club i prezydenta Executive Club.

Współpraca

Uniwersytet Prezydent utworzyła partnerstwo z najlepszych instytucji Zachodniej i Wschodniej uczenia się. Aby wymienić tylko kilka:

 • KIIT University, Indie
 • Waseda University, Japonia, Stypendia wziąć magistra w dziedzinie ICT
 • William Angliss Institute, Australia na programie Hotel and Tourism Management
 • Institut Teknologi Bandung (ITB), Indonezja ICT
 • Microsoft Indonezji, Indosat, M2 i Intel (MSP Empowerment Center)
 • Międzynarodowy Pacific College, New Zealand
 • Deakin University, Australia
 • ULSA, Wietnam
 • Dong-A University, Korea Południowa, w programie wymiany studenckiej
 • Silla University, Korea Południowa
 • London School of Commerce, Anglii, na magisterskie

Lokalizacje

 • Bekasi

  President University Main Campus Jl. Ki Hajar Dewantara, Kota Jababeka Cikarang Baru, 17550, Bekasi

  pytania