Keystone logo
The Hong Kong Polytechnic University School of Design Master of Design (projektowanie środowisk przejściowych) (TED)
The Hong Kong Polytechnic University School of Design

Master of Design (projektowanie środowisk przejściowych) (TED)

Hung Hom, Hongkong

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Sep 2024

HKD 223 200 / per course *

W kampusie

* 174 600 HKD lokalnie / 199 800 HKD za granicą; wstępna opłata za naukę: 19 400 HK $ lokalnie / HK $ 55 000 za granicą

Wstęp

Program PolyU Master of Design (MDes) oferuje dwa programy stypendiów wstępnych na wpis 2023 dla wybitnych studentów zagranicznych w celu kontynuowania studiów w Hongkongu.

Istnieją dwa programy stypendialne, z 50% i 15% stypendiami na czesne o wartości 106,200 HK i 31.860 HK.

Wstępny pokaz nominacji rozpocznie się pod koniec stycznia 2023 roku. Kontyngenty stypendiów są ograniczone, więc wcześniejsze zgłoszenie jest korzystne. Wypełnij formularz na tej stronie, aby dowiedzieć się więcej.

Master of Design (Transitional Environments Design) (TED) to specjalizacja odpowiadająca na bezprecedensowe zmiany na obszarach wiejskich i miejskich, które zaszły w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat w Hongkongu i Chinach. TED ma na celu rozwinięcie wysokiego poziomu intelektualnego i praktycznego opanowania analizy i projektowania różnorodnych środowisk wiejskich i miejskich w regionie, z szerszymi implikacjami dla kontekstów globalnych. Podejście tej specjalizacji opiera się na zrozumieniu społeczno-kulturowej dynamiki kontekstu regionalnego przeniesionej na nowe strategie projektowe i interwencje projektowe.

Celuje

Projekt Transitional Environments Design (TED) czerpie ze współczesnych doświadczeń wiejskich i miejskich Hongkongu/Chiny w kontekście obszaru Greater Bay Area. Oferuje unikalną edukację podyplomową w zakresie projektowania przestrzeni wiejskich i miejskich.

Cele

Zgodnie z krytycznym podejściem szkoły do środowiska i projektowania ekologicznego, ta dostosowana do potrzeb specjalizacja traktuje projektowanie jako holistyczną i systemową perspektywę dla niegodziwych i uwikłanych globalnych i lokalnych problemów zgodnie z celami zrównoważonego rozwoju (SDGs) ustanowionymi przez ONZ.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Wynik programu

Opłata za program

</p>

O szkole

pytania