Keystone logo
The Hong Kong Polytechnic University School of Design

The Hong Kong Polytechnic University School of Design

The Hong Kong Polytechnic University School of Design

Wstęp

O PolyU Design

PolyU Design jest ważnym ośrodkiem edukacji i badań w dziedzinie projektowania dla Hongkongu od 1964 roku. Szkoła rozwija swoją pozycję geograficzną, tworząc pomost między Wschodem i Zachodem, umożliwiając uczniom rozwijanie swoich atutów projektowych dzięki unikalnej międzynarodowo świadomości kulturowej zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i zawodowej. i poziomy społeczne.

Znani absolwenciDzień informacyjny PolyU Design

Dennis Chan 陳瑞麟 - biżuteria; produkt

Eric Chan 陳秉鵬 - produkt

Kade Chan 陳柏熹 - origami; produkt

Raman Hui 許 誠 ​​毅 - film; animacja

Keung Hung 洪 強 - sztuka mediów; Edukacja

Kit Hung 洪榮杰 - film; Edukacja

Freeman Lau 劉小康 - sztuka; produkt; branding

Gigi Leung 梁詠琪 - śpiew; pisania piosenek; gra aktorska

Henry Lau 劉志華 - moda

Rebecca Lee 李 樂 詩 - explorer

Tony Leung 梁家輝 - film; gra aktorska

Tommy Li 李永 銓 - branding

Anthony Lo - projekt samochodu

Alice Mak 麥 家 碧 - artysta; rysownik

Vivienne Tam 譚燕玉 - moda

Paul Wong 黃 貫 中 - komponowanie; pisania piosenek; śpiewanie

Timmy Yip 葉錦添 - film; projekt kostiumu

Kitty Yuen 阮小 儀 - tv; radio


Projekt skoncentrowany na człowieku

Stoimy na styku sztuki i nauki, z filozofią oferowania wysokiej jakości edukacji projektowej i prowadzenia prac badawczych i doradczych o dużym wpływie, zarówno w czystej, jak i stosowanej formie. Doceniamy najwyższe ideały sztuki, wierzymy w tworzenie produktów, marek i usług zorientowanych na człowieka, które są istotne w odniesieniu do potrzeb przemysłowych, handlowych i społecznościowych teraz iw niedalekiej przyszłości. Nasze podejście zapewnia solidną podstawę badawczą w zakresie projektowania, aby wspierać te pomysły.

Blisko 60-letnie bogate doświadczenie akademickie i badawcze Szkoły pośród dynamiki Azji zapewnia nam świetlaną przyszłość. Nasza bardzo zróżnicowana wiedza projektowa obejmuje projektowanie produktów, projektowanie komunikacji, projektowanie reklam, media cyfrowe, projektowanie wnętrz, projektowanie środowiska, projektowanie urbanistyczne, projektowanie międzynarodowe i zarządzanie przedsiębiorstwem, zarządzanie projektami, przywództwo w zakresie innowacji, strategię projektowania i projektowanie interakcji.

Co roku kształcimy prawie 1000 studentów na różnorodnych programach studiów licencjackich i podyplomowych, z czego około 60 to doktoranci. Szkoła zapewnia dobrze wyposażone środowisko na wysokim poziomie, które obejmuje znaczną infrastrukturę badawczą z ośmioma laboratoriami i różnorodnymi najwyższej klasy warsztatami technicznymi w Jockey Club Innovation Tower, charakterystycznym budynku zaprojektowanym przez Zahę Hadid (1950-2016). Wierzymy, że nowe pomieszczenia napędzają nowe myślenie. Dlatego też szkoła uruchomiła Instytut Innowacji Społecznych Jockey Club Design, pierwszy tego typu w Azji, aby aktywnie wspierać nowe podejścia i nowe dziedziny wiedzy projektowej.

Nasze wartości

Badania naukowe i programy akademickie Szkoły podlegają naszym podstawowym wartościom:

 1. Opracowanie ram Open Mind;
 2. Sterowanie pozytywną zmianą;
 3. Ustanowienie wizjonerskiej przedsiębiorczości;
 4. Ćwiczenie autentycznego wyrażenia; i
 5. Projektowanie odpowiedzialnie

Lokalizacje

 • Nanshan

  Nanshan, Chiny

  • Hung Hom

   Yuk Choi Road,11, , Hung Hom

   • Hong Kong

    11 Yuk Choi Rd, , Hong Kong

   pytania