Keystone logo
Point Park University Rowland School of Business

Point Park University Rowland School of Business

Point Park University Rowland School of Business

Wstęp

W Point Park, jedynym uniwersytecie w Pittsburghu w centrum, będziesz uczestniczyć w bardziej aktywnej, bardziej realnej i profesjonalnej edukacji. Będziesz mieć profesorów, którzy nauczają na podstawie własnego doświadczenia w świecie rzeczywistym, zdobywając tytuł spośród ponad 100 programów licencjackich, magisterskich i doktoranckich, które oferujemy.

Będziesz mieć dostęp do odnoszących sukcesy, pracujących profesjonalistów w swojej dziedzinie. Będziesz mieć możliwość odbycia stażu i pracy w wiodących firmach i organizacjach. Będziesz mieć nieograniczone możliwości kulturalne i rozrywkowe, które może zaoferować tylko miasto światowej klasy.

Nasza dzielnica Downtown Pittsburgh oferuje dziewicze parki, szlaki nad rzeką oraz setki sklepów i restauracji. Jest domem dla firm z listy Fortune 500, agencji rządowych i organizacji non-profit.

To miejsce, w którym codziennie przychodzi do pracy ponad 140 000 osób i mieszka ponad 7 000 osób (w tym 1 000 studentów Point Park). To dynamiczne centrum miasta, które umożliwia dynamiczne doświadczenie uczelni.

Lokalizacje

  • Pittsburgh

    Wood Street,201, 15222, Pittsburgh

    pytania