Keystone logo
Peking University HSBC Business School (PHBS)

Peking University HSBC Business School (PHBS)

Peking University HSBC Business School (PHBS)

Wstęp

Peking University HSBC Business School (PHBS) została założona w 2004 roku z wizją zwiększenia zaangażowania Uniwersytetu Pekińskiego w globalną ekonomię, finanse i badania nad zarządzaniem. Zlokalizowana w Shenzhen, PHBS przenosi historyczną obecność Uniwersytetu Pekińskiego i pierwszorzędne programy edukacji biznesowej na południu kraju i czerpie korzyści z dynamicznego i przedsiębiorczego ducha kwitnącego miasta.

PHBS oferuje obecnie program doktorancki, specjalistyczne programy magisterskie, program MBA, program Executive MBA oraz liczne programy rozwoju kadry kierowniczej. Mając na celu PHBS , PHBS została akredytowana przez AACSB, AMBA i EFMD i podjęła odważny krok, otwierając nowy kampus w Oxfordshire w Anglii.

Jako najbardziej umiędzynarodowiona chińska szkoła biznesu, PHBS oferuje około 130 kursów biznesowych na poziomie magisterskim rocznie, prowadzonych w języku angielskim. 80 pełnoetatowych wykładowców międzynarodowych i chińskich zdobyło swoje doktoraty w najlepszych instytucjach. Wszyscy twoi koledzy z klasy, z których 95% to obywatele Chin, biegle posługują się językiem angielskim i ukończyli najlepsze uniwersytety w Chinach. W związku z tym studenci mogą korzystać z naszego wysoce umiędzynarodowionego kampusu.

Globalne uznanie

Pierwsze poparcie, PHBS pochodziło od Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania (EFMD) w 2011 r., Kiedy organizacja przyznała akredytację EPAS PHBS Master of Economics. PHBS nadal stawia na rozpoznawalność na całym świecie, posiadając teraz akredytacje AACSB i AMBA.

Unikalna koncentracja na Chinach

Nasze programy obejmują również chińskie skupienie w kontekście globalnej perspektywy. Studenci nie tylko nauczą się ważnej wiedzy i umiejętności zawodowych, ale także pogłębią zrozumienie biznesu i ekonomii w Chinach, dzięki czemu będą bardziej konkurencyjni na rynku pracy, a nawet lepiej przygotowani do rozpoczęcia działalności w tym dynamicznym kraju.

Dlaczego my?

Od ponad 120 lat Uniwersytet Pekiński jest elitarną instytucją edukacyjną, uznawaną na arenie międzynarodowej jako jeden z wiodących uniwersytetów na świecie. Założona w 2004 roku, PHBS szybko zyskała reputację i jest centrum międzynarodowej doskonałości w edukacji biznesowej.

PHBS ma ponad 80 wykształconych na arenie międzynarodowej członków wydziału z doktoratami z wiodących uniwersytetów na całym świecie. Thomas Sargent, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii, dołączył PHBS aby prowadzić badania jako szef Instytutu Ekonomii Ilościowej i Finansów Sargenta.

Nasze programy koncentrują się na dogłębnej nauce przedmiotowej z zakresu finansów, zarządzania i ekonomii, z kursami obejmującymi zarówno naukę teoretyczną, jak i praktyczną. Programy uwzględniają również chińską koncentrację w kontekście globalnej perspektywy. Te unikalne cechy, które posiada niewiele innych szkół biznesu, mogą pomóc uczniom rozwinąć umiejętności i połączenia, których potrzebują, aby odnieść sukces w globalnym biznesie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Shenzhen

    Peking University HSBC Business School Nanshan Qu, Shenzhen Shi, Guangdong Sheng China, 518055, Shenzhen

pytania