Keystone logo
Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University Masters Of Science W Systemach Informatycznych - MSIS
Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University

Masters Of Science W Systemach Informatycznych - MSIS

Request duration

Request teaching languages

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Przygotowujemy specjalistów i wychowawców do wybitnych przywódców w zakresie korzystania z systemów informatycznych i technologii do tworzenia biznesowych i społecznych wartości. Nasi absolwenci zrozumienie technik i technologii, że organizacje te wykorzystują do zaspokojenia ich potrzeb informacyjnych i biznesowych. Na poparcie tej misji, Szkoła Information Systems and Technology studia magisterskie i doktorskie, a także programów świadectwa, w systemach informatycznych i technologii. Ponadto prowadzimy program badań i silnych działań pomocowych Wspólnoty.


44 jednostek pracy oczywiście.

2 Kursy kompetencji

- Organizacja jako systemy przetwarzania informacji
- Informatyka (programowanie)


4 podstawowe kursy

- Dane Pojęcia Base
- Analiza informacji i projektu
- Komunikacja i sieci
- Zarządzanie IT


* 4 Koncentracja Kursy

Koncentracja to zestaw 4 kursy, które w sumie 16 jednostek, z co najmniej jednego przedmiotu z każdej z dwóch głównych obszarów: Technologia / Narzędzia i Zarządzania / Strat EGY. Stężenia wchodzą zasadniczo natężenia pola wydziału rdzenia. Ponadto uczeń będzie mógł dostosować jego koncentracji. Dostosowane koncentracja pozwala uczniom na wybór zestawu kursów, które odpowiadają ich potrzebom, ale z zachowaniem zasady, że co najmniej jeden kurs musi pochodzić od każdego z dwóch obszarów, a nie więcej niż 8 jednostek mogą być podjęte poza to dyscyplina, ale powinna zostać wydana w CGU. We wszystkich przypadkach, niezależnie od klasy badań mogą być wykorzystane do punktów koncentracji. Kursy będą miały zastosowanie do więcej niż jednego stężenia obszarze (np. Internet Technology miałby zastosowanie zarówno do handlu elektronicznego i telekomunikacyjnego stężenia). Dodatkowe kursy oferowane przez inne szkoły w CGU, kursy przeniesione do stopnia lub niezależnych kierunków studiów mogą być wykorzystane do zarabiania jednostek stężenia.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • MSc Information and Network Engineering
    • Stockholm, Szwecja
  • Magister inżynierii oprogramowania
    • Bolzano, Włochy
  • MSc Artificial Intelligence in Computer Science
    • Kaunas, Litwa