Keystone logo
Pepperdine University Caruso School of Law

Pepperdine University Caruso School of Law

Pepperdine University Caruso School of Law

Wstęp

Pepperdine Caruso Law zapewnia doskonałą edukację prawniczą w pięknym miejscu nad Oceanem Spokojnym w pobliżu Los Angeles w Kalifornii. Oprócz naszych programów studiów oferujemy empiryczne uczenie się, mentoring i kształcenie ustawiczne, aby przygotować praktyków do wnoszenia wszystkiego, co najlepsze w swojej pracy i na świecie.

Wspierająca społeczność

Uczniowie z całego świata i USA spotykają się w społeczności naznaczonej poczuciem zachęty i wsparcia, a jednocześnie doświadczają rygorystycznej edukacji z praktycznym uczeniem się w prawdziwym życiu. ten

Instytut Strauski Straus

Popularność mediacji, arbitrażu i negocjacji wciąż rośnie w sporach sądowych i sprawach międzynarodowych, a Instytut Rozwiązywania Sporów Pepperdine'a Straus niezmiennie plasuje się w czołówce programów według US News i World Report .

LLM i mistrz rozwiązywania sporów

Programy LLM i Master of Dispute Resolution (MDR) firmy Pepperdine przyciągają studentów z całego świata. Studenci różnią się od niedawnych absolwentów po doświadczonych prawników i sędziów, którzy uczestniczyli lub dojeżdżali do programu z Chin, Korei, Rosji, Grecji, Mołdawii, Hiszpanii, Pakistanu, Jordanii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji i innych.

Pepperdine przyciąga uczonych z prestiżowych organizacji, takich jak Fulbright, Muskie, Organizacja Państw Amerykańskich i Fundacja Rotary.

Inwestycja w wartość

Dostępne jest doradztwo zawodowe i poznajesz międzynarodową sieć absolwentów. Nasi studenci stają się liderami w swoich społecznościach na całym świecie, rozwiązując spory, promując praktykę prawa i tworząc pozytywne zmiany.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Los Angeles

    Los Angeles, Stany Zjednoczone

    Programy

    pytania