Keystone logo
© Penn State Great Valley
Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies

Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies

Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies

Wstęp

Penn State Great Valley przenosi zasoby i reputację jednego z najlepszych amerykańskich uniwersytetów badawczych — Pennsylvania State University — na zaawansowane technologicznie przedmieścia Filadelfii w stanie Pensylwania. Oferujemy stopnie magisterskie z inżynierii, analityki danych, technologii, finansów i biznesu. Internetowe programy magisterskie z zakresu inżynierii w Penn State Great Valley niezmiennie zajmują 6. i wyższe miejsca w rankingach US News & World Report. W 2023 roku zajęli 3. miejsce.

Dostępnych jest również wiele pozakredytowych programów rozwoju zawodowego, takich jak Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, rozwój przywództwa i zwinna analiza biznesowa. Nasze kursy wieczorowe i hybrydowe oferowane są w elastycznym formacie „krok po kroku”, aby sprostać wymaganiom pracy, rodziny i życia w ogóle.

Nasi wybitni wykładowcy uczą cennych umiejętności praktycznych, dzielą się najnowocześniejszą wiedzą i współpracują z sąsiadami z korporacji, rządów i placówek edukacyjnych, aby rozwiązywać rzeczywiste problemy i zwiększać wydajność pracowników.

Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies jest akredytowana przez Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego Państw Środka, a nasz dział zarządzania jest akredytowany przez AACSB International.

Jesteśmy pierwszym kampusem zlokalizowanym w centrum korporacyjnym. Nasz kampus z siedzibą w Malvern jest dogodnie zlokalizowany dla większości profesjonalistów w południowo-wschodniej Pensylwanii ze względu na bliskość tras 202, tras 30, I-76, I-476 i Pennsylvania Turnpike.

Penn State Great Valley oferuje również wyjątkowe usługi planowania konferencji, wzmocnione wsparciem wykładowców oraz najnowocześniejszą technologią i udogodnieniami. Pomagamy firmom i organizacjom w tworzeniu i planowaniu spotkań, wydarzeń i niestandardowych sesji szkoleniowych.

Rekrutacja

Aby zostać przyjętym do Graduate School, kandydaci muszą posiadać tytuł licencjata wydany w instytucji akredytowanej regionalnie w USA lub stopień policealny równoważny amerykańskiej matury uzyskanej w oficjalnie uznanej instytucji międzynarodowej przyznającej stopnie naukowe.

Wstęp jest przyznawany wspólnie przez Penn State Graduate School i program akademicki w Penn State Great Valley. Komisja Rekrutacyjna rozpatruje wnioski i podejmuje decyzje w oparciu o jakość referencji kandydata w porównaniu z innymi kandydatami.

Wnioskodawcy międzynarodowi powinni zapoznać się z Wytycznymi dla kandydatów międzynarodowych przed złożeniem wniosku.

 1. Rozpocznij proces składania wniosku online. We wniosku o przyjęcie do szkoły wyższej w obszarze Wybierz typ przyjęcia musisz wybrać Great Valley jako swój kampus. Proszę wybrać żądany program z rozwijanego menu.
 2. Zeskanuj i prześlij kopię oficjalnych transkrypcji ze wszystkich instytucji, w których wzięło udział. Dokumenty muszą być w formacie PDF lub TXT. Jeśli posiadasz elektroniczną kopię transkryptu, nie możesz go przesłać bezpośrednio, ponieważ dokument nie pojawi się we wniosku. Należy wydrukować jego kopię, zeskanować, a następnie przesłać do aplikacji. Absolwenci Penn State nie muszą przedstawiać transkrypcji.
 3. Prześlij kopię aktualnego CV.
 4. Wprowadź dane kontaktowe dotyczące jednej lub dwóch referencji zawodowych lub akademickich, w zależności od interesującego Cię programu. Po złożeniu wniosku osoby referencyjne otrzymają wiadomość e-mail z prośbą o wypełnienie krótkiej rekomendacji online dotyczącej zaangażowania wnioskodawcy w osiągnięcie sukcesu w programie. Aby wniosek był kompletny, wszystkie referencje muszą przesłać formularz rekomendacji.
 5. Prześlij bezzwrotną opłatę aplikacyjną w wysokości 65 USD, płatną kartą kredytową online lub czekiem lub przekazem pieniężnym płatnym na Pennsylvania State University.

Do przyjęcia mogą być wymagane następujące przedmioty. Aby uzyskać szczegółowe informacje, sprawdź szczegółowe wymagania programu.

 • Oficjalne wyniki GMAT lub GRE.
  • Wyniki należy przesłać bezpośrednio od agencji testującej.
  • W przypadku egzaminów TOEFL i GRE użyj kodu 2660.
  • Wyniki egzaminu GMAT należy przesłać do Great Valley – The Pennsylvania State University – School of Graduate Professional Studies.
  • W przypadku egzaminu IELTS kod instytucji nie jest wymagany. Skontaktuj się z centrum egzaminacyjnym, w którym zdawałeś egzamin IELTS i poproś o przesłanie wyników testu do Penn State University drogą elektroniczną za pomocą systemu IELTS.
  • Jednostronicowe pisemne oświadczenie woli podkreślające wykształcenie akademickie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, mocne strony, zainteresowania akademickie i cele zawodowe.
  • Odpowiedzi na pytania esejowe zawarte w aplikacji online.

Stypendia i Finansowanie

W Penn State Great Valley dostępna jest szeroka gama stypendiów dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, którzy spełniają indywidualne kryteria stypendialne.

Stypendia dla nowych kandydatów do programu

 • Stypendium rekrutacyjne dla studentów, którzy uzyskali co najmniej sześć punktów w pierwszych dwóch semestrach
 • Stypendium Rektora dla studentów, którzy uzyskali co najmniej 12 punktów w pierwszych dwóch semestrach

Stypendia dla przyjętych studentów

 • Stypendia za zasługi
 • Stypendia oparte na potrzebach

Statystyki absolwentów

Akredytacje

Akredytowane przez AACSB

Lokalizacje

 • Malvern

  Swedesford Road, 30 East, 19355, Malvern

pytania