Keystone logo
Paul D. Camp Community College

Paul D. Camp Community College

Paul D. Camp Community College

Wstęp

Witamy na stronach internetowych Paul D. Camp Community College (Camp). Paul D. Camp Community College to uczelnia Twojej społeczności. Kolegium obsługuje miasta Franklin i Suffolk oraz hrabstwa Isle of Wight i Southampton. Oferujemy małe klasy, indywidualne podejście, wysokie standardy akademickie i zaangażowanie w Twój sukces. Troskliwi, kompetentni wykładowcy i pracownicy są tutaj, aby zachęcić Cię do nauki i podjęcia ważnych kroków w celu lepszej przyszłości dla Ciebie, Twojej rodziny i naszej społeczności. Nasz oddany personel dokłada wszelkich starań, aby Camp był przyjazny dla użytkownika. Koniecznie skontaktuj się z naszymi biurami pomocy finansowej i zapoznaj się z wieloma dostępnymi źródłami dotacji i stypendiów, aby uczelnia była dla Ciebie bardzo przystępna.

Atrakcyjne, dobrze wyposażone sale lekcyjne i laboratoria są dostępne w trzech dogodnych lokalizacjach: kampusach w miastach Franklin i Suffolk oraz w centrum w Smithfield. Wiele zajęć można ukończyć online w dogodnym dla siebie czasie w domu lub w pracy.

Zapewniamy również szeroki wachlarz usług i kursów dla pracowników, które pomogą Ci się rozwijać. Planowanie kariery i pomoc w znalezieniu zatrudnienia są łatwo dostępne we współpracy z centrum Virginia Career Works zlokalizowanym w naszym Franklin Campus Workforce Development Center.

Przygotuj się na swoją przyszłość, robiąc pierwszy krok już dziś. Zadzwoń i zatrzymaj się w Biurze Rekrutacji, aby uzyskać wskazówki i pomoc, których potrzebujesz, aby rozpocząć.

Nasze najszczersze życzenia powodzenia w dążeniu do celów edukacyjnych i zawodowych.

Lokalizacje

  • Franklin

    North College Drive,100, 23851, Franklin

    pytania