Keystone logo
Pasco Hernando State College

Pasco Hernando State College

Pasco Hernando State College

Wstęp

Pasco-Hernando State College łączy zaawansowane technologicznie obiekty edukacyjne i najnowocześniejsze programy z naciskiem na nauczanie dla sukcesu uczniów.

Dzięki sześciu dogodnym lokalizacjom studenci mogą spodziewać się spersonalizowanej uwagi, małych klas, wysoce wykwalifikowanych wykładowców oraz czesnego i opłat, które należą do najbardziej przystępnych cenowo w stanie Floryda.

Nasz program studiów Associate in Arts (AA) zapewnia solidne podstawy w sztuce i naukach ścisłych. Pomyślne ukończenie studiów AA w PHSC gwarantuje bezproblemowe przeniesienie do jednego z publicznych uniwersytetów na Florydzie lub stanowych szkół wyższych na poziomie juniorskim.

PHSC zapewnia szkolenia dla ponad 30 wysoce pożądanych karier w biznesie, zdrowiu, przemyśle i technologii oraz służbie publicznej poprzez nowy tytuł licencjata, stopień Associate in Science i programy certyfikacyjne.

W PHSC oferujemy możliwości edukacyjne dla uczniów w każdym wieku i o różnych umiejętnościach. Nasza polityka „otwartych drzwi” wita wszystkich absolwentów szkół średnich i odbiorców GED. Mamy pięć pobliskich lokalizacji, w których możemy Ci służyć w Brooksville, Dade City, New Port Richey, Spring Hill i Wesley Chapel.

Lokalizacje

  • New Port Richey

    Ridge Road,10230, 34654, New Port Richey

    pytania