Keystone logo
Parker University

Parker University

Parker University

Wstęp

Parker University liderem w ukierunkowanej na pacjenta, opartej na współpracy i konserwatywnej edukacji zdrowotnej, praktyce klinicznej, badaniach i usługach.

Parker University to prywatna uczelnia z akredytacją regionalną, która oferuje certyfikaty, studia licencjackie i magisterskie w dziedzinie opieki zdrowotnej i dziedzin związanych z biznesem za pośrednictwem wielu formatów dostarczania i środowisk edukacyjnych. Uniwersytet wspiera kulturę uczenia się przez całe życie, badań i usług.

Parker University zapewnia swojej zróżnicowanej populacji usługi wsparcia i możliwości uczenia się, aby rozwijać umiejętności niezbędne do pomyślnego zatrudnienia i awansu zawodowego.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na dynamicznym rynku opieki zdrowotnej. Dzięki 35 partnerstwom z prywatnymi praktykami i zintegrowanemu programowi nauczania klinicznemu ze szpitalem Veterans Affairs Hospital, stanowczo opowiadamy się za tym, jak ważne jest służenie społeczności i rozwijanie naszej praktyki nauczania opartego na dowodach. Nasz instytut badawczy pracuje nad wprowadzeniem naszych odkryć i postępów do głównego nurtu poprzez międzynarodowe uznanie i współpracę. Rozwijamy opiekę zdrowotną poprzez społeczność i solidne podstawy naukowe.

Lokalizacje

  • Dallas

    Walnut Hill Lane,2540, 75229, Dallas

    pytania