Keystone logo
Park University Mistrz kształcenia w edukacji wczesnoszkolnej
Park University

Mistrz kształcenia w edukacji wczesnoszkolnej

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

USD 455 / per credit *

W kampusie

* za godzinę kredytowej

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Master of Education w edukacji wczesnoszkolnej

Master of Education Program, z naciskiem w edukacji wczesnoszkolnej, jest przeznaczony do dostarczania zaawansowanych zajęć na tematy konkretne do pracy z małymi dziećmi, urodzenia do klasy trzeciej. Master of Education, z wczesnej naciskiem, zakłada silną, aktualne doświadczenie w zasadach edukacji wczesnoszkolnej, wzrostu i rozwoju dziecka nauczania, strategie nauczania, oceny, praca z rodzinami i społecznością i rzecznictwa. Stopień nie ma na celu zapewnienie zajęć do certyfikacji w edukacji wczesnoszkolnej.

Warunki przyjęcia

Każdy wnioskodawca musi posiadać tytuł licencjata z Stany Zjednoczone regionie akredytowanych instytucji szkolnictwa wyższego lub czterech lat tę samą pracę w pełnym wymiarze godzin w college'u od akredytowanej instytucji zagranicznej.

Minimalna licencjackich Średnia ocen (GPA) wymagane do przyjęcia jest 3,00 na 4,00 skalę. Studenci z GPA między 2,75 a 3,0 mogą być uznane za wstęp, jeśli stanowią one dopuszczalne GRE i GMAT podejmowane w ciągu ostatnich pięciu lat od dnia złożenia wniosku, lub spełnienia innych wymagań na dyskrecji dyrektora programu. W niektórych przypadkach stan próbny może być przyznana osobom, które nie spełniają minimalnych standardów przyjmowania. Chociaż wyniki testów wejście przez siebie nie stanowią wyłączną lub ostatecznego kryterium udzielanie lub odmowę dopuszczenia do każdego ucznia, każdy program, który wykorzystuje wyniki testów będą je rozważyć, w połączeniu z innymi kryteriami, jako zasadniczą część wymogów przyznawania pełne przyjęcie ,

Wnioskodawcy, którzy posiadają tytuł magistra nie są zobowiązani do składania wyniki GRE i GMAT na.

Dopuszczenie może być cofnięta, jeśli zostało przyznane na podstawie nieprawdziwych informacji lub znacząco na pominięcie istotnych faktów, które, gdyby były znane w chwili przyjęcia, które nastąpiłyby w zaprzeczeniu. W celu zakończenia procesu aplikacji,
wnioskodawcy muszą złożyć do Graduate School następujące dokumenty, chyba że zaznaczono inaczej polityki:

 • Wniosek o dopuszczenie absolwentów.
 • Opłata za zgłoszenie.
 • Oficjalny zapis tytuł licencjata w edukacji wczesnoszkolnej, dziecka i Studiów nad Rodziną, wzrostu i rozwoju dzieci, lub Podstawowej Edukacji wysyłane do Graduate School przez emitenta. Innym rozwiązaniem jest licencjat z akredytowanych instytucji i duże doświadczenie zawodowe w dziedzinie edukacji wczesnoszkolnej.
 • Oficjalny zapis partytury na części uzdolnień w GRE i GMAT, w zależności od potrzeby, a jeżeli jest to wymagane, wysłanym bezpośrednio do Graduate School przez agencję badań.
 • Zbrodnia i sprawdzić tło wyboru papilarnych FBI.
 • Przemoc wobec dzieci oraz pokaz zaniedbania.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Mistrz we wczesnej opiece
  • Atarfe, Hiszpania
 • OFICJALNY MISTRZ WCZESNEJ OPIEKI
  • Atarfe, Hiszpania
 • Tytuł magistra w zakresie wczesnej uwagi w kontekście edukacyjnym online
  • Valencia, Hiszpania
  • Villaviciosa de Odón, Hiszpania