Keystone logo
Panamerican University of San Jose (Universidad Panamericana de San José)

Panamerican University of San Jose (Universidad Panamericana de San José)

Panamerican University of San Jose (Universidad Panamericana de San José)

Wstęp

Universidad Panamericana urodził się w Kostaryce w 1988 r. Jako piąty prywatny uniwersytet należycie upoważniony przed organem zarządzającym prywatnych uniwersytetów CONESUP (sesja nr 125-88 z 17 grudnia 1988 r.), Jako ważna alternatywa dla Kostarykańczyków rozwijać się jako prawdziwi profesjonaliści.

W naszej ofercie akademickiej przygotowaliśmy szkolenia dla profesjonalistów, którzy dziś wyróżniają się jako wybitni urzędnicy sektora prywatnego lub publicznego w karierach na poziomie maturalnym, licencjackim i magisterskim, takim jak prawo, architektura, pielęgniarstwo, administracja, księgowość, zasoby ludzkie, Angielski, przedszkole, inżynieria systemów, inżynieria przemysłowa, inżynieria lądowa, projektowanie reklam, reklama, między innymi. Inżynieria lądowa, projektowanie reklam, reklama m.in. inżynieria lądowa, projektowanie reklamy, reklama.

Dziś nasza uczelnia dociera również na obszary wiejskie, przenosząc Katedrę w te miejsca wraz z otwarciem Centrali Regionalnej, aby mieszkańcy całej Kostaryki mieli dostęp do naszych akademickich szkoleń zawodowych, a ten wzrost jest jeszcze jednym przykładem zdolności i przywództwo, które charakteryzuje to centrum edukacyjne, a co za tym idzie, jest najlepszym przykładem wsparcia i prestiżu, jakie uzyskują jego studenci, jest najlepszym przykładem wsparcia i prestiżu, jakie uzyskują jego studenci

Lokalizacje

  • Cuesta de Moras

    Cuesta de Moras, Kostaryka

    pytania