Keystone logo
Pamplin College of Business, Virginia Polytechnic Institute and State University Ms w systemach księgowych i informacyjnych
Pamplin College of Business, Virginia Polytechnic Institute and State University

Ms w systemach księgowych i informacyjnych

Abingdon, Stany Zjednoczone

12 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Program Master of Accounting and Information Systems (MACIS) jest otwarty dla studentów z licencją licencjacką w każdej dyscyplinie. Wpisanie studentów, którzy tego jeszcze nie uczyli, musi wypełnić następujące warunki wstępne: po jednym kursie w podstawach rachunkowości, zasady makroekonomii i mikroekonomii, statystyki biznesowe, prawo gospodarcze, zasady zarządzania, zasady marketingu, zasady finansowania, podstawy zarządzania nauką i politykę biznesową. Istnieje kilka innych podstawowych kursów, które są unikalne dla wybranej opcji.

Studenci bez wcześniejszych studiów wyższych w zakresie rachunkowości i zarządzania przedsiębiorstwem mogą spodziewać się spędzić co najmniej dwa lata w programie. Dla tych, którzy spełnili wymogi tła - tzn. Studenci, którzy studiują systemy biznesowe, księgowe lub informacyjne jako studenci - program może normalnie zostać ukończony w ciągu 12-15 miesięcy.

Program Master of Accounting and Information Systems wymaga ukończenia 30 godzin semestralnych. Ma on zapewnić absolwentom specjalistyczną wiedzę w jednym z czterech opcji programu: systemów informacyjnych, sprawozdawczości finansowej i usług audytorskich, usług finansowych lub rachunkowości podatkowej. Studenci wybierają opcję po wprowadzeniu programu.


Usługi w zakresie sprawozdawczości finansowej i ubezpieczeniowej


Program nauczania w tej opcji ma na celu przygotowanie uczniów do efektywnego praktykowania jako księgowych lub biegłych rewidentów publicznych lub zarządzających w obecnym i przyszłym otoczeniu biznesowym. Ma ona na celu dostarczenie studentom podstaw wiedzy, która kwalifikuje ich do egzaminów CPA i CMA.


Usługi finansowe


Program nauczania w tej opcji ma na celu dostarczenie studentom analitycznej perspektywy, z której mogą skutecznie przeanalizować kluczowe decyzje biznesowe związane z rynkami finansowymi i instytucjami oraz odpowiednio doradzać klientom. Ta opcja dostarcza także studentom podstaw wiedzy, która kwalifikuje ich do egzaminów CPA i CMA.


Systemy informacyjne


Ci, którzy chcą praktykować jako konsultanci systemów i programistów w obecnym i przyszłym otoczeniu biznesowym, będą zainteresowani programem tego wariantu. Obejmuje edukację w najnowszych technikach zarządzania bazą danych i podejściach do modelowania systemów oraz zapewnia doświadczenie w obsłudze internetu niezbędne do praktycznego wdrażania systemów w dzisiejszym środowisku technologicznym. Opcja ta przygotowuje studentów do kariery systemów informacyjnych z firmami doradczymi, departamentami systemów informacyjnych i organizacjami oraz domami oprogramowania, które są nastawione na rozwój systemów aplikacji. Ponadto studenci przygotowujący się do kariery w księgowości publicznej mogą korzystać z tej opcji, aby rozwijać umiejętności w systemach informacyjnych. Tło w systemach informacyjnych na poziomie licencjackim jest pożądane, ale nie jest wymagane.


Rachunkowość Podatkowa


Ta opcja jest przeznaczona dla studentów zainteresowanych udaną karierą w doradztwie podatkowym lub praktyce podatkowej przedsiębiorstw. Studenci otrzymają wykształcenie z najnowszych technologii systemów, które są niezbędne do doradztwa podatkowego i coporate oraz rządowego planowania podatkowego w dzisiejszym środowisku technologicznym.


152-godzinny program


Dla studenta, który zapisał się na studia doktorantów i którzy chcą zostać certyfikowanymi księgowymi księgowymi, mamy specjalny program obejmujący studia licencjackie i doktoranckie w wymiarze 152-godzinnym. Program umożliwia studentom podjęcie wszystkich kursów niezbędnych do egzaminu CPA i uzyskania zarówno stopnia licencjackiego, jak i magistra systemów księgowości i informacji po jego zakończeniu w ciągu pięciu lat.

Wstęp i informacje o aplikacji

Termin składania podań do Wydziału to 1 marca w semestrze zimowym i 1 października w semestrze wiosennym.

Wszyscy kandydaci do Graduate School w Virginia Tech muszą posiadać licencjat z akredytowanego college'u lub uniwersytetu. Wnioski o przyjęcie na studia magisterskie w zakresie systemów rachunkowości i systemów informacyjnych są oceniane na podstawie wcześniejszych prac akademickich, wyników testu GMAT (Graduate Management Admissions Test), dwóch liter referencyjnych oraz innych czynników mających wpływ na szanse powodzenia wnioskodawcy w programie Mistrza.

Potencjalni wnioskodawcy powinni jak najszybciej wziąć GMAT, aby ich wyniki były dostępne po złożeniu wniosku o przyjęcie. Uczniowie powinni posiadać średnią ocen na poziomie 3.0 lub wyższą w skali 4.0, a wynik GMAT wynosi co najmniej 520.

Wymaganie TOEFL dla studentów zagranicznych


Jeśli język angielski nie jest językiem głównym studenta, student musi uzyskać wynik testu języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL) co najmniej 620 papierowych, 260 komputerowych lub 105 internetowych; i co najmniej 50 w Testach Języka Angielskiego (TSE). Zapewnia to odpowiednie umiejętności rozumienia. Educational Testing Service oferuje zarówno te ostatnie egzaminy.

Departament wymaga kopii wyniku TOEFL, nawet jeśli masz dyplom ukończenia akredytowanego uniwersytetu anglophone.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Master in Accounting, Finance & Business Consulting
    • Padua, Włochy
  • Magister rachunkowości i zarządzania finansami
    • Egham, Wielka Brytania
  • MSc Sustainable Finance and Accounting
    • Brighton, Wielka Brytania