Keystone logo
Pamplin College of Business, Virginia Polytechnic Institute and State University Master of Information Technology
Pamplin College of Business, Virginia Polytechnic Institute and State University

Master of Information Technology

Abingdon, Stany Zjednoczone

0 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Nauka na odległość

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Jak stopień informatyki z Virginia Tech poszerzy swoją przyszłość?


Instytut Politechniczny Wirginii i Uniwersytet Stanowy, popularnie znany jako Virginia Tech, od momentu jego założenia jako college ds. Przyznawania gruntów w 1872 r., Stał się największą uczelnią w Wirginii. Virginia Tech jest wiodącą instytucją badawczą z programami około 200 stopni i 148 milionami projektów badawczych rocznie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź stronę Virginia Tech Overview.

Program VTMIT jest wspólnym dyplomem pomiędzy Kolegium Inżynieryjnym a kolegium biznesu Pamplin, które posiadają rankingi krajowe, które konsekwentnie umieszczają Virginia Tech wśród najlepszych pięćdziesięciu uniwersytetów ogólnokrajowych w biznesie i inżynierii. Stopień technologii informacyjnej w firmie Virginia Tech jest znany i ceniony wśród pracodawców i specjalistów IT na całym świecie.

W jaki sposób kursy i wydziały firmy Virginia Tech zdobędą Twoją wiedzę?

Kursy Master of Information Technology w Virginia Tech prowadzone są przez wysoce cenionych wykładowców, którzy znają swoją wiedzę w tej dziedzinie. Ćwiczenia są ciągle aktualizowane, odzwierciedlając najnowsze trendy w branży.

Dostawa: Wszystkie wymagania programu VTMIT można wypełnić online. Studenci uczą się i komunikują się za pośrednictwem dokumentów on-line, strumieniowych wykładów, podręczników i różnych narzędzi komunikacyjnych. Dowiedz się więcej o klasie online. Kursy mają regularne harmonogramy, a uczniowie muszą być przygotowani na obecność (online) do dyskusji i aby dotrzymać zaplanowanych terminów na projekty, egzaminy i zadania.


Harmonogram: Uczniowie VTMIT zazwyczaj kończą dziesięć kursów w mniej niż trzy lata. Oprócz tytułu magistra, poszczególne certyfikaty mogą być przyznawane w celu uzupełnienia modułów. Program VTMIT został zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, którzy jako studenci studiów niestacjonarnych zazwyczaj zapisują się na jeden lub dwa kursy w semestrze. Studenci mogą brać udział w kursach jesiennych (15 lat), wiosennych (15 lat) i latem (12 lat). Zobacz kalendarz akademicki.


Wymagania kredytowe: Uczniowie muszą wypełnić minimum 30 godzin kredytowych, aby uzyskać stopień magistra (dziesięć kursów): wszystkie cztery kursy podstawy (po 3 cr każdy) i sześć kursów modułów (po 3 cr każdy). Aby spełnić wymagania stopnia, należy wypełnić dwa kursy w trzech oddzielnych modułach. Szczegółowe informacje można znaleźć w planie studiów.

Jak rozpocząć naukę w Virginia Tech?

Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć podróż, jesteśmy gotowi! Wszystko, co musisz zacząć, jest tutaj, więc nie zwlekaj. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami, a będziesz na dobrej drodze w dziedzinie informatyki.

Warunki przyjęcia

Wejście na studia magisterskie informatyki w Graduate School w Virginia Tech wymaga od kandydatów spełnienia następujących minimalnych standardów:

 • Bachelor of Science lub Bachelor of Arts z akredytowanego college'u lub uniwersytetu.
 • Minimalna średnia ocena 3.0 z 4.0 w ciągu ostatnich 60 godzin pracy oczywiście pokazana na zapisach wnioskodawcy.
 • Potencjalny sukces i kontynuacja programu stopnia VTMIT, o czym świadczy wniosek, ewentualne listy polecające i / lub inny materiał złożony wraz z wnioskiem, na przykład życiorys zawodowy lub resume
 • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie technologii informacyjnych.
 • Znajomość języka Java za pomocą języka programowania, co potwierdza wcześniejsze przygotowanie.
 • Moduły inżynierskie (sieci, systemy komunikacyjne i inżynieria komputerowa) wymagają dalszych wymagań dotyczących matematyki i elektrotechniki.

Studenci spełniający te standardy będą zazwyczaj przyjęci jako zwykli uczniowie. Studenci z wykształceniem średnim na poziomie niższym niż minimalny lub bez dostatecznego poziomu programowania mogą zostać dopuszczeni jako tymczasowi uczniowie.


O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Máster en Analítica Web y Big Data
  • Madrid, Hiszpania
 • Mgr inż. Zarządzanie transformacją cyfrową z opcjami specjalizacji
  • Dresden, Niemcy
  • Hamburg, Niemcy
 • Magister zarządzania w zarządzaniu IT
  • Online