Keystone logo
Pan Africa Christian University

Pan Africa Christian University

Pan Africa Christian University

Wstęp

Uniwersytet PAC

Uniwersytet PAC jest Uniwersytetem Przywództwa Wyboru, wyczarterowanym przez Komisję Edukacji Uniwersyteckiej w Kenii.

Jest to kosmopolityczna uczelnia wyższa z uczniami, kadrą i wydziałem, pochodzącymi z różnych krajów w Afryce i na świecie. Nasza różnorodność oferuje unikalną platformę dla rozszerzonego światopoglądu dzięki zdrowym interakcjom społecznym.

Uniwersytet PAC oferuje sprzyjające środowisko nauczania, które sprawia, że ​​nauka jest przyjemna i interaktywna i tworzy dom z dala od domu dla naszych studentów.

Nasz personel dydaktyczny obejmuje zarówno wydział lokalny, jak i międzynarodowy, wysoko wyszkoleni z renomowanych instytucji na całym świecie. Poprzez ich ciężką pracę i spersonalizowaną uwagę pomogą Ci stać się liderem, który Bóg zaprojektował.

Uniwersytet PAC jest czymś więcej niż instytucją akademicką. Każde doświadczenie zostało zaprojektowane z zamiarem zaoferowania holistycznego podejścia do rozwoju przywództwa.

Doświadczenie akademickie spotyka się z duchowymi i pozalekcyjnymi doświadczeniami, aby stworzyć idealną mieszankę, która stanowi środowisko wzbogacające Uniwersytet PAC.

NASZA WIZJA:

Być światowej klasy uczelnią chrześcijańską, charakteryzującą się wysoką jakością, edukacją opartą na wartościach i wartości.

Nasza misja:

Rozwój transformujących chrześcijańskich liderów poprzez szkolenia, badania i innowacje służące Bogu w Kościele iw społeczności.

Nasze podstawowe wartości

  1. Dążenie do prawdy i integralności moralnej 2. Podkreślanie znaczenia ludzi 3. Wzajemne poszanowanie i współpraca dla różnorodnej społeczności PAC 4. Priorytet i skupienie się na formacji biblijnej i duchowej 5. Znaczenie szkoleń w zakresie treści, struktury i procesu 6. Doskonałość w pracy, chodzenie duchowe i obsługa wśród studentów, wykładowców i pracowników 7. Nakłanianie wartości przywódczych pracowników wśród studentów, wykładowców i personelu

Nasze podstawowe zobowiązania

  1. Jakość podkreślająca doświadczenie praktyczne i rozwój przywódców 2. Wspólnota wiary z różnych kultur obejmujących misję PAC i oświadczenie wiary3. Jakość nauczania i pochylania się 4. Zatrudnianie wysokiej klasy profesjonalnego personelu 5. Technologia informacyjna 6. Planowanie strategiczne i ocena 7. Dążenie do społeczeństwa poprzez różne pojazdy komunikacyjne w budowaniu sojuszy strategicznych i promowanie poszukiwania prawdy, miłości i sprawiedliwości 8. Badania naukowe i stypendia w zakresie krytycznych problemów społecznych 9. Służba wspólnotowa poprzez wiodące centrum chrześcijańskich zasobów do społeczeństwa

Nasze cele:

  1. Zapewnienie wykształcenia na poziomie wyższym w zakresie wiary i praktyki chrześcijańskiej; Aby przygotować się do kościołów Afryki: dojrzałych, oddanych i sumiennych przywódców ministerialnych, aby służyć z kompetencjami w ministerstwach Kościoła; 2. Wyposażyć studentów w chrześcijańską służbę na stanowiska kierownicze i działania w różnych chrześcijańskich ministerstwach i powołaniach świeckich; 3. Rozwijanie i przekazywanie wiedzy i umiejętności poprzez badania i szkolenia na poziomie uniwersyteckim; 4. Aby dalej zachowywać, rozwijać, produkować, przetwarzać, przekazywać i rozpowszechniać wiedzę, a tym samym stymulować życie duchowe, religijne i intelektualne oraz rozwój kulturalny Kenii i Afryki; 5. Odgrywać skuteczną rolę w rozwoju i rozszerzaniu Kościoła Afrykańskiego i jego przywództwa.

W szczególności chcemy rozwijać się u każdego studenta:

  1. Żywy, wzrastający związek z Bogiem; 2. Solidna podstawa teologiczna ewangeliczna, oparta na zrozumieniu kontekstu historycznego i kontekstu Biblii, właściwą metodologię interpretacji biblijnej i wrażliwość na Ducha Świętego; 3. Inteligentne zobowiązanie do ofiarowania Bogu, Kościoła i świata zgodnie z przekazanymi przez Boga darami.

Lokalizacje

  • Nairobi

    OUR CONTACTS Pan Africa Christian University | P.o Box 56875 – 00200, Nairobi | Kenya. Call Centre +254205293034, Main Campus: +254721932050, +254734400694 Valley Road Campus: +254202318203 Email: [email protected] / [email protected] | Website: www.pacuniversity.ac.ke Facebook: www.facebook.com/pacuniversity and Twitter twitter.com/PacUniversity1.

    pytania