Keystone logo
Örebro University Master's Programme in AI & Robotics
Örebro University

Master's Programme in AI & Robotics

Örebro, Szwecja

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

SEK 56 750 *

W kampusie

* pierwsza rata: 56750 SEK, opłata całkowita: 227000 SEK

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Dowiedz się o najnowocześniejszej sztucznej inteligencji i robotyce wraz z czołowymi szwedzkimi badaczami. Nasz wysoko oceniany program przygotowuje OU do zaawansowanego rozwoju i badań w zakresie sztucznej inteligencji, samochodów autonomicznych, inteligentnych domów i nie tylko.

Międzynarodowy program magisterski z robotyki i inteligentnych systemów zapewnia Twojej OU stopień naukowy z informatyki będący najnowocześniejszymi badaniami nad sztuczną inteligencją i inteligentnymi robotami. W ramach programu Twoja OU dowie się (między innymi) o metodach stosowanych przez pojazdy autonomiczne w celu sprawdzenia, gdzie się znajdują, w jaki sposób oprogramowanie nawigacyjne w Twoim telefonie znajduje najlepszą trasę oraz o czujnikach, których używają roboty i inteligentne systemy do wykrywania świecie, a także metody uczenia maszynowego wykorzystywane przez komputery do dokonywania trudnych wyborów lub uczenia się rozpoznawania otaczających je wzorców.

Pierwszy rok koncentruje się wokół tematu „podnieś swojego robota”. Od pierwszego dnia OU uzyska dostęp do zestawu robota, dzięki któremu OU zdobywać coraz więcej umiejętności w miarę postępów kursów w ramach programu.

Program jest realizowany w Centrum Stosowanych Autonomicznych Systemów Czujników (AASS) Örebro University , które jest jednym z największych akademickich ośrodków badawczych w Szwecji w dziedzinie sztucznej inteligencji i robotyki.

Po ukończeniu studiów OU będzie mogła pracować z zaawansowanymi technologiami, takimi jak systemy wspomagania decyzji dla przemysłu, pojazdy autonomiczne, systemy czujników i roboty usługowe w domu. Nasi absolwenci pracowali w tak różnych miejscach, jak MathWorks (oprogramowanie do obliczeń matematycznych), DICE (twórca gier wideo) i Epiroc (zaawansowane pojazdy górnicze), a wielu z nich kontynuowało karierę naukową.

Qualifications (degree awarded)

Degree of Master of Arts/Science [60 credits], Degree of Master of Arts/Science [120 credits]

Rekrutacja

Program

Możliwości związane z karierą

Opłata za program

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Magister sztucznej inteligencji i rozproszone obliczenia
  • Timișoara, Rumunia
 • Mistrzem w tworzeniu stron internetowych
  • East London, Republika Południowej Afryki
 • Magister cyfrowej analizy tekstu (MA)
  • Antwerp, Belgia
  • Online