Keystone logo
Örebro University

Örebro University

Örebro University

Wstęp

Örebro University jest młodym, nowoczesnym i szybko rozwijającym się uniwersytetem z ambitnym programem na przyszłość. Nasi studenci i badacze są żywym dowodem na nasz cel stworzenia atrakcyjnego miejsca zarówno do pracy, jak i nauki.

Nasza wizja - odwaga do przeglądu i umiejętność ewolucji - stanowi podstawę naszej codziennej pracy. Nasi magisterscy studenci pochodzą z całego świata i korzystają z bliskiego kontaktu z innymi studentami, nauczycielami, badaczami i profesorami - nasze klasy nigdy nie przekraczają 30 uczniów.

Oferujemy wysokiej jakości międzynarodowe programy magisterskie z różnych dziedzin: nauki społeczne, komunikacja, statystyki, informatyka, chemia, robotyka, medycyna, fizjologia i ekonomia.

Mamy dwa kampusy - główny kampus i nasz specjalistyczny kampus medyczny.
Oba są dobrze skomunikowane z centrum miasta Örebro, a także są blisko natury.

Örebro ma również jeden z najszerszych asortymentów sportów i wydarzeń dostępnych w każdym mieście w Szwecji i jest godne pozazdroszczenia - do Sztokholmu, Göteborga, a nawet Oslo można dojechać bezpośrednio z Örebro.

Mamy szereg wydziałów, które pomagają OU od rejestracji zainteresowania do rejestracji na studia. Jako potencjalny student, OU może uzyskać bezpośrednią pomoc w procesie aplikacyjnym; po zaakceptowaniu oferujemy dedykowane wsparcie w zakresie zakwaterowania, zapytań wizowych i innych kwestii. Gdy y OU przybyć w Örebro, Y OU zostaną powitani przez nasz zespół wsparcia studenta, który organizuje kompleksowy program wprowadzający dla nowo przybyłych.

Jeśli chcesz studiować wysokiej jakości studia magisterskie i OU wszystkiego, co ma do zaoferowania Szwecja, rozważ Örebro University jako swój pierwszy wybór.

Lokalizacje

  • Örebro

    Örebro University , SE-701 82, Örebro

pytania