Keystone logo
Otterbein University

Otterbein University

Otterbein University

Wstęp

Otterbein jest akredytowanym regionalnie uniwersytetem sztuk wyzwolonych. Od momentu powstania w 1847 r. Otterbein jest uznawany za wyznaczające tempo ideały, przełomowy program studiów integracyjnych, jest jedną z pierwszych instytucji koedukacyjnych w kraju i zaangażowaniem na rzecz dobra publicznego. Położone w malowniczym Westerville w stanie Ohio - zaledwie kilka minut od centrum Columbus - jesteśmy idealnym miejscem dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, aby znaleźć staże i możliwości nawiązywania kontaktów na całym świecie.

Westerville to społeczność mieszkalna licząca 36 000 mieszkańców w północno-wschodniej części Columbus w stanie Ohio, oferująca atmosferę małego miasteczka z wszystkimi wygodami i możliwościami dużego miasta. 140-hektarowy kampus Otterbein jest akcentowany przez historyczną Towers Hall, która została zbudowana w 1872 roku i jest wpisana do Krajowego Rejestru miejsc o znaczeniu historycznym. Około 3000 mężczyzn i kobiet z całych Stanów Zjednoczonych i kilku innych krajów.

Otterbein oferuje do wyboru ponad 70 kierunków i 44 nieletnich, a także zindywidualizowane kierunki studiów. Oferujemy również pięć programów podyplomowych z zakresu zarządzania biznesem, edukacji i pielęgniarstwa, w tym naszego doktora praktyki pielęgniarskiej.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Westerville

    South Grove Street,1, 43081, Westerville

    pytania