Keystone logo
Oslo Metropolitan University

Oslo Metropolitan University

Oslo Metropolitan University

Wstęp

OsloMet to miejski uniwersytet o zróżnicowanym profilu akademickim i wyraźnej orientacji międzynarodowej. Poprzez prowadzone przez nas badania i kształconych przez nas studentów OsloMet stara się odpowiadać na potrzeby społeczeństwa i rynku pracy. OsloMet myśli przyszłościowo i angażuje się w przyjmowanie nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań, które poprawiają sposób prowadzenia uczelni.

Uczenie się

W ścisłej współpracy ze społeczeństwem i pracodawcami nasza wiedza i doświadczenie przyczynią się do nauki i unowocześnienia naszych programów studiów. Przyczyni się również do rozwoju instytucji, indywidualnych studentów i pracowników.

Innowacyjny

Innowacja wymaga współpracy między dyscyplinami, zawodami i interesariuszami społeczeństwa. Naszym celem jest dociekliwość i otwartość w kontaktach ze społeczeństwem, pracodawcami i przedsiębiorstwami, a także będziemy tworzyć nową wiedzę, która dostarcza rozwiązań dla wyzwań jutra.

Różnorodny

Nasza lokalizacja w regionie Oslo daje nam dobre możliwości zrozumienia i czerpania korzyści z różnorodnej populacji miasta. Będziemy promować równość i zrozumienie - ogólnie w społeczeństwie, aw szczególności wśród naszych studentów i pracowników.

Lokalizacje

  • Majorstuen

    Kirkeveien,1B, 0266, Majorstuen

    pytania