Keystone logo
Old Dominion University

Old Dominion University

Old Dominion University

Wstęp

Wstęp

Oferując ekscytujące możliwości uczenia się oraz wiedzę i doświadczenie światowej klasy, nagradzanych wykładowców, programy online Old Dominion University są idealne, aby zaspokoić potrzeby współczesnych studentów.

Jakość edukacji

Old Dominion University, położony w nadmorskim mieście Norfolk, jest przedsiębiorczym uniwersytetem doktoranckim z ponad 24 000 studentów, rygorystycznymi naukowcami, energiczną społecznością mieszkaniową i inicjatywami, które wnoszą 2,6 miliarda dolarów rocznie do gospodarki Wirginii. Z wieloletnimi korzeniami sięgającymi prawie 100 lat temu, ODU jest obecnie jedną z niewielu publicznych uczelni z wyróżnieniem Fundacji Carnegie „Doctoral Universities: Higher Research Activity”. Nasi profesorowie tworzą wiedzę, a także dzielą się nią. Potwierdzając jakość swoich programów, Old Dominion University jest akredytowany przez Commission on Colleges of the Southern Association of Colleges and Schools (Komisja ds. Uczelni Południowego Stowarzyszenia Szkół i Szkół) do przyznawania stopni maturalnych, magisterskich, pedagogicznych i doktoranckich. Ponadto liczne programy studiów na Uczelni są indywidualnie akredytowane przez wyspecjalizowane agencje uznane przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego.

Wygodne kursy Oferując synchroniczne i asynchroniczne kursy online, ODU umożliwia studentom kontynuację nauki i spełnianie wymagań rodziny i pracy. Dowiedz się więcej o naszym środowisku nauki online tutaj .

Usługi pomocy Old Dominion University zapewniają takie same wsparcie akademickie i zasoby dla studentów online, jak dla studentów na terenie kampusu. Zapoznaj się z naszymi internetowymi zasobami akademickimi tutaj . Wsparcie techniczne jest dostępne przez całą dobę, przez cały rok.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Norfolk

    Old Dominion University, Office of Distance Learning, Gornto Hall #401, VA 23529, Norfolk

pytania