Keystone logo
OBS Business School

OBS Business School

OBS Business School

Statystyka

OBS w liczbach

OBS Business School to pierwsza w 100% szkoła biznesu online w Hiszpanii. Od 2006 roku, w którym powstała, Szkoła przeszkoliła ponad 20 000 menedżerów i specjalistów. Z ponad 250 aktywnymi nauczycielami w 25 różnych krajach, OBS jest liderem innowacyjnych programów, które przewidują zmiany w środowisku biznesowym. Ponadto Szkoła oferuje podwójny dyplom, wraz z Uniwersytetem w Barcelonie, głównym uniwersytetem publicznym w Hiszpanii z ponad 560-letnią historią.

Nasi studenci to ludzie 45 różnych narodowości i 5 różnych kontynentów, z czego 55% to mężczyźni, a 45% kobiety. Należy zauważyć, że 95% naszych studentów posiada wykształcenie wyższe, a 32% posiada tytuł MBA lub Master. Wreszcie 100% to doświadczenie zawodowe, a 77% to prezesi lub menedżerowie.

Jednym z największych wkładów OBS Business School było opracowanie elastycznej metodologii, która umożliwia uczniom godzenie życia rodzinnego, zawodowego i akademickiego. Dzięki tej metodologii w ciągu ostatniego roku przeszkoliliśmy ponad 2900 specjalistów, a wskaźniki obserwacji i ukończenia studiów w OBS rejestrują średnio 91%. Z tego powodu z dumą możemy powiedzieć, że poleca nas 9 na 10 studentów.

Krótko mówiąc, OBS obejmuje potrzebę ciągłego szkolenia wysokiej jakości bez barier fizycznych, co umożliwia pogodzenie rozwoju zawodowego wymaganego przez dzisiejszy rynek z naszym życiem zawodowym.

  Rankingi

  W kategorii programów Iberoamerykański Ranking Szkoleń Online w języku hiszpańskim wybrał 6 OBS jako najlepsze programy online w swoich kategoriach. Jest to Global MBA (Best Online MBA), Master in Marketing Management and Commercial Management (Best Master in Online Marketing Management), Master in Human Resources Management (Best Master in Online Human Resources Management), Master in Project Management (Best Master in Zarządzanie projektami online), magister zarządzania łańcuchem dostaw i logistyki (najlepszy magister zarządzania łańcuchem dostaw online) oraz magister zarządzania finansami (najlepszy magister zarządzania finansami online).

  Ale to nie wszystko, a to, że OBS Business School została uznana za drugą najlepszą szkołę biznesu w „Rankingu internetowych instytucji szkolnictwa wyższego” przeprowadzonym przez firmę konsultingową Hamilton Global Intelligence .

  Ponadto Master in Digital Transformation and Business Development oraz Master in Innovation and Entrepreneurship zostały uznane za dwa najlepsze na świecie w swoich dziedzinach wiedzy przez ranking Eduniversal Best Masters Worldwide 2015-2016 .

  Lokalizacje

  • Barcelona

   Avinguda Josep Tarradellas i Joan 171-175, L’Hospitalet de Llobregat, Barcelona, 08901, Barcelona

   • Bogotá

    Calle 76,No. 11-35 Piso 6, , Bogotá

    • Lima

     Edificio Prisma Tower Av. Juan de Aliaga N° 425, piso 7 oficina 704 Magdalena del Mar, , Lima

     pytania