Keystone logo
NYIT- Abu Dhabi

NYIT- Abu Dhabi

NYIT- Abu Dhabi

Wstęp

Pierwszy amerykański uniwersytet z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich "stolicy, NYIT-Abu Dhabi Jest to żywy członek społeczności NYIT na światowych uczelniach. Oferujemy przyszłościowe, studia studiów licencjackich i magisterskich kariery zorientowanych prowadzone w języku angielskim przez zagranicznych wykładowców, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

Stopnie oferowane są:

Business Administration - Zarządzanie, BS Informacje, sieci i zabezpieczeń komputera, MS Technologia instruktażowe, Wychowawcy, MS Projektowanie wnętrz, BFA Zarządzanie, MBA Mechanika, BS

Dzięki naszej Study Abroad i brama do programów w Nowym Jorku, studenci w Abu Zabi ma możliwość i elastyczność, aby rozwinąć swoje horyzonty podczas międzynarodowego badania bez przerywania ich postępów w nauce lub w wysokim standardzie ich edukacji.

Kampus znajduje się w Centrum Doskonałości Badań Stosowanych i szkolenia (CERT) Technology Park, w pobliżu Wyższej Colleges of Abu Dhabi męska College Technology.

Czesne i opłaty

Opłaty aplikacyjne: AED 370

Licencjat za kredyt: AED 1950

Magister za kredyt: AED 2680

Stypendia dostępne!

Akredytacja

Wszystkie programy oferowane w akademickich NYIT-Abu Zabi otrzymały wstępną akredytację Komisji Akredytacyjnej Akademickich (CAA), ZEA Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych (MOHESR).

Ponadto programy NYIT w Interior Design (BFA) i Business Administration (BS i MBA) zostały następnie otrzymała pełną akredytację CAA. Programy biznesowe administracyjne są akredytowane przez AACSB International, Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business.

W Stanach Zjednoczonych, NYIT jest akredytowany przez Komisję o szkolnictwie wyższym z Bliskiego członkowskich Stowarzyszenia Colleges and Schools.

Usługi Kariera od pierwszego dnia

wykształcenie zawód gotowe NYIT jest uzupełniony przez liczne możliwości oferowanych przez Biuro Karier Services możliwości, które będą zawsze dostępne dla ciebie jako absolwentów NYIT.

Lokalizacje

  • Abu Dhabi

    NYIT-Abu Dhabi CERT Technology Park P.O. Box 5464 Al Muroor Road, , Abu Dhabi

pytania