Keystone logo
© Nyenrode Business University
Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

Wstęp

Nyenrode Business University, jedyny prywatny uniwersytet badawczy (poziom) w Holandii, został założony w 1946 roku przez wybitnych liderów biznesu międzynarodowych korporacji, takich jak Philips, AkZo Nobel i Unilever. Dzięki swoim podstawowym wartościom przywództwa, przedsiębiorczości i zarządzania Nyenrode rozwija liderów posiadających wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu w międzynarodowym świecie biznesu jutra. Nyenrode oferuje intensywną edukację akademicką, a także krótko- i długoterminowe programy z zakresu biznesu, zarządzania, rachunkowości, kontrolingu i prawa podatkowego w dwóch lokalizacjach kampusu, Amsterdamie i Breukelen.

Budowa mostów od 1946 roku

W Holandii rozumiemy znaczenie mostów. Łączą i jednoczą nas oraz umożliwiają biznes i handel. Tysiące mostów przecinających wody holenderskie zostało zbudowanych przez zdeterminowanych przedsiębiorców i postępowych prekursorów. Odpowiedzialnych liderów, którzy wiedzieli, jak budować zrównoważoną przyszłość.

W Nyenrode Business Universiteit od ponad 70 lat kształcimy przedsiębiorczych budowniczych mostów.

 • Ludzie, którzy mają odwagę się rozwijać.
 • Ludzie, którzy rozumieją tę teorię i praktykę, idą ramię w ramię.
 • Ludzi, którzy łączą.

Wierzymy, że solidny fundament może pchnąć każdego na wyżyny. Fundację tę można znaleźć w Nyenrode, zarówno w Amsterdamie, jak iw Breukelen. Łączymy teorię akademicką, znaczenie praktyczne i rozwój osobisty, dzięki czemu możesz pracować nad budowaniem udanej kariery.

Niezależnie od tego, czy szukasz rozwoju osobistego, zawodowego, czy też kolejnego kroku, wiedza pokoleń budowniczych mostów może ci pomóc we wszystkich kierunkach. Jesteśmy dla siebie nawzajem i uważamy za swój obowiązek szkolenie naszych studentów i uczestników na rozsądnych i rozważnych liderów.

Nasze filary

 • Połączone na całe życie
 • Miejsce, w którym spotykają się światy
 • Rozwój osobisty dla odpowiedzialnych liderów

Amsterdam

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam znajduje się w zabytkowym bloku „De Vijf Keizers” (Pięciu cesarzy) przy Keizersgracht w sercu miasta. Ta wyjątkowa lokalizacja sprzyja łączeniu biznesu ze środowiskiem akademickim; przyczyniając się do realizacji naszych ambicji krajowych i międzynarodowych.

Breukelen

Nyenrode Business Universiteit Breukelen znajduje się na zabytkowej posiadłości z XIII-wiecznym zamkiem, gdzie podkreślamy wartość wspólnego życia, wspólnej pracy i tworzenia sieci dla rozwoju odpowiedzialnych liderów.

Den Haag

Nyenrode SPO znajduje się na 24 piętrze World Trade Center w Hadze. SPO jest trenerem sektora emerytalnego i jest częścią Nyenrode Business University od września 2022 r. Nasze biuro znajduje się w samym sercu decyzyjnej Holandii, w pobliżu różnych ministerstw, organizacji pracodawców i pracowników.

Edukacja

Oferujemy zarówno intensywne kursy akademickie, jak i skrócone, dłuższe programy z zakresu biznesu, zarządzania, rachunkowości, kontrolingu i prawa podatkowego. Są to również dziedziny, w których prowadzimy badania naukowe.

Lokalizacje

 • Amsterdam

  Keizersgracht 285, , Amsterdam

 • Breukelen

  Straatweg 25, 3621, Breukelen

  pytania