Keystone logo
NUS Business Analytics Centre

NUS Business Analytics Centre

NUS Business Analytics Centre

Wstęp

NUS Business Analytics Centre

115189_Student1.jpg

NUS Business Analytics Centre (BAC) oferuje program Master of Science in Business Analytics (MSBA), zaprojektowany i nauczany przez nagradzanych naukowców z NUS Business School i NUS School of Computing.

W 2013 r. NUS Business Analytics Centre zostało utworzone we współpracy z IBM w celu stworzenia puli specjalistów ds. Analizy biznesowej, aby zaspokoić potrzeby firm, które chcą poprawić swoją działalność dzięki wykorzystaniu narzędzi analitycznych. W trakcie trwającej 5 lat współpracy NUS zaoferował wiedzę akademicką w zakresie projektowania, rzemiosła i prowadzenia programu MSBA, podczas gdy IBM wniósł wiedzę przemysłową.

Globalne zainteresowanie w dziedzinie analityki od tamtej pory ogromnie wzrosło, a firmy z różnych branż aktywnie poszukują talentów, które wyróżniają się w dziedzinie analityki. Do tej pory 300 projektów analityki przemysłowej zostało ukończonych przez studentów NUS MSBA, a szkoła tworzyła wartościowe partnerstwa z ponad 50 organizacjami.

NUS Business School

Założona w 1965 roku, NUS Business School jest dziś jedną z wiodących szkół biznesu na świecie, otrzymując najwyższe rankingi niezależnych publikacji i agencji, takich jak The Financial Times i QS Top MBA, w uznaniu jakości naszych programów, badań wydziałowych i absolwentów.

Oprócz oferowania rygorystycznej, odpowiedniej i satysfakcjonującej edukacji biznesowej wybitnym studentom z całego świata, wyróżnia się oferowaniem najlepszej globalnej wiedzy biznesowej dzięki głębokim azjatyckim spostrzeżeniom, przygotowując studentów do prowadzenia azjatyckich przedsiębiorstw do międzynarodowego sukcesu i pomagając globalnym firmom osiągnąć sukces Azja.

Szkoła przyciąga różnorodnych inteligentnych i utalentowanych studentów do szerokiego portfolio programów akademickich, w tym Bachelor of Business Administration (BBA), Masters of Business Administration (MBA), Executive MBA, Masters i PhD, oprócz dostosowanej i otwartej rejestracji Kursy dla kadry kierowniczej.

Jako część wszechstronnego uniwersytetu z dyscyplinami na 17 wydziałach, Szkoła ma wyjątkową pozycję, aby wykorzystać zakres i głębię Uniwersytetu, w tym dostęp do ogromnej i bardzo zróżnicowanej organizacji studenckiej na terenie kampusu oraz rozległą globalną sieć absolwentów.

NUS School of Computing

NUS School of Computing jest najbardziej znaną szkołą obliczeniową w Singapurze i wytworzyło szlak wybitnych absolwentów, w tym dyrektorów naczelnych i architektów technologii międzynarodowych koncernów, agencji rządowych i kwitnących startupów.

Szkoła oferuje znakomite programy studiów licencjackich i magisterskich w pełnym spektrum informatyki, w tym informatykę, systemy informatyczne, inżynierię komputerową, analitykę biznesową i bezpieczeństwo informacji, a także specjalizacje w pojawiających się obszarach, takich jak sztuczna inteligencja, fintech , blockchain, analityka i bezpieczeństwo.

Wyjątkowe doświadczenie studentów w tej dziedzinie, w połączeniu z zapotrzebowaniem na umiejętności informatyczne we wszystkich dziedzinach i branżach, sprawia, że absolwenci NUS Computing są bardzo poszukiwani. Zaszczepiamy naszych uczniów cechami przywódczymi i duchem przedsiębiorczości poprzez mentoring, inicjatywy na rzecz społeczności i specjalne programy, w tym The Furnace, inkubator start-up, który oferuje finansowanie, infrastrukturę i wsparcie w zarządzaniu, aby wnieść oryginalne pomysły do komercyjnego użytku.

Szkoła z przyjemnością kształci Singapur i światowych specjalistów w dziedzinie informatyki przez ostatnie cztery dekady i jest dumna z liczenia wielu czołowych lokalnych i międzynarodowych liderów w tej dziedzinie wśród naszej wielkiej i uznanej rodziny absolwentów.

Lokalizacje

  • Singapore

    I3 Building, 21 Heng Mui Keng Terrace #03-47, 119613, Singapore

pytania