Keystone logo
© Nuclio Digital School
Nuclio Digital School

Nuclio Digital School

Nuclio Digital School

Wstęp

Nuclio Digital School została utworzona w celu szkolenia talentów w celu odkrywania stanowisk, na które jest duże zapotrzebowanie na obecnym rynku. Udało jej się znaleźć wśród 3 najważniejszych szkół cyfrowych w Hiszpanii dzięki swojej innowacyjnej metodologii i ścisłemu powiązaniu z ekosystemem technologicznym i przedsiębiorczości.

Jak 5 miesięcy może zmienić moją karierę zawodową?

Zdziwicie się, jeśli powiemy, że w ciągu zaledwie kilku miesięcy można zdobyć taką samą wiedzę, jak studiując przez cały rok.

Jak to zrobić? Odpowiedzią jest zanurzenie się w wiedzy i praktycznym doświadczeniu obszaru szkoleniowego. Nasi intensywni mistrzowie to programy, które zostały zaprojektowane przez zespoły produktowe, specjalistów z sektora edukacyjnego oraz aktywnych ekspertów, zajmujących odpowiedzialne stanowiska w startupach i dużych korporacjach. Najbardziej praktyczne podejście wykorzystuje metodologię uczenia się poprzez działanie na zajęciach z małymi grupami uczniów.

Nasi uczniowie stają przed prawdziwymi wyzwaniami, które symulują codzienne życie na stanowisku, do którego się szkolą. Ponadto programy nauczania są weryfikowane i aktualizowane zgodnie z zapotrzebowaniem rynku, wyróżniając się trendem w technologii i narzędziach w każdym oferowanym sektorze. Czas trwania wynosi 4 miesiące, dlatego stosowane są metodyki zwinne i sprinty, aby uczniowie osiągnęli rezultaty. Wreszcie wyróżnia się nasza sieć nauczycieli, aktywnych profesjonalistów, którzy wykorzystują najnowocześniejsze techniki na rynku, gwarantujące praktyczną naukę.

 • 86% ma pracę
 • 62% osiągnęło wyższą rolę w sektorze
 • Poleca go 94% studentów

Pandemia pozwoliła na przyspieszenie procesu, którego doświadczaliśmy już w ostatnich latach: przejścia tysięcy profili z branży tradycyjnej do znacznie bardziej cyfrowej. Stanowiska pracy w firmach ewoluują profil pracownika, dlatego tak ważne jest szybkie, intensywne i praktyczne kształcenie pracowników w tych umiejętnościach i umiejętnościach miękkich, których potrzebuje rynek.

W Nuclio Digital School koncentrujemy nasze szkolenia na pomocy w przekwalifikowaniu profili, reorientacji zawodowej i szkoleniu ludzi, aby prowadzili transformację cyfrową w firmach.

Lokalizacje

 • Barcelona

  Carrer de Padilla,287, 08025, Barcelona

 • Madrid

  Calle de Núñez de Balboa,12, 28001, Madrid

 • Barcelona

  Barcelona, Hiszpania

pytania