Keystone logo
The NUCB Business School

The NUCB Business School

The NUCB Business School

Wstęp

Uniwersytet Handlowy w Nagoi

Historia The NUCB Business School

Yuichi Kurimoto był pierwszym Japończykiem, który ukończył Wydział Sztuki w Albercie w 1930 roku. Po powrocie do Japonii uznał, że edukacja jest w większości dostępna dla elity, więc walczył o jej udostępnienie dla pozbawionych praw obywatelstwa japońskiego. młodzież dnia. W 1935 r. Założył instytut powołaniowy o nazwie "Nagoya Railroad School", a następnie szkołę średnią i gimnazjum.

Zawsze wizjoner Yuichi Kurimoto zdawał sobie sprawę, że powojenny boom gospodarczy i populacyjny w Japonii stworzy silny popyt na instytucję zajmującą się edukacją biznesową. Tak więc w 1953 r. Uniwersytet Handlowy w Nagoi

Akredytacja: NUCB otrzymał dwie główne akredytacje, AACSB

NUCB Business School z dumą ogłasza, że ​​jest to pierwszy program MBA w Japonii posiadający podwójną akredytację zarówno od AACSB International, jak i od Association of MBAs. Te cechy wyróżnień doskonałości przyznane przez AACSB i strategiczną inicjatywę NUCB cementu AMBA, są najlepszymi z najlepszych szkół biznesu w Japonii i Azji. W dobie globalizacji międzynarodowe uznanie przez tak prestiżowe instytucje akredytujące jak AACSB i AMBA oznacza nasze nieustanne zaangażowanie w utrzymanie jakości i zachowanie najwyższych światowych standardów.

Uniwersytet Handlowy w Nagoi oraz The NUCB Business School są w pełni autoryzowane przez japońskie Ministerstwo Edukacji, Kultury, Sportu, Nauki i Technologii.

NUCB i AACSB International

AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business jest profesjonalnym stowarzyszeniem zajmującym się szkolnictwem wyższym i uniwersyteckim oraz wiodącą agencją akredytującą studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie w zakresie administracji i rachunkowości przedsiębiorstw.

W 2002 roku Uniwersytet Handlowy w Nagoi

NUCB Business School i AMBA

The NUCB Business School jest pierwszą i jedyną szkołą biznesu w Japonii akredytowaną przez The Association of MBAs. Akredytacja AMBA dotyczy wyłącznie programów MBA i EMBA The NUCB Business School w języku japońskim; mając na uwadze, że AACSB International zatwierdza zarówno programy studiów licencjackich, jak i podyplomowych.

NUCB Business School i Eduniversal

Eduniversal przedstawia ranking przegłosowany przez dziekanów z uniwersytetów i szkół na liście 1000 osób. NUCB została wybrana przez Komitet Naukowy Eduniversal jako jedna z najlepszych szkół biznesowych o międzynarodowej renomie.

Rankingi

QS Global MBA 2021 Rankings ma NUCB BS jako #1 pełnoetatowy program MBA w Japonii i #17 w Azji.

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

Lokalizacje

  • Nagoya

    The NUCB Business School Global Leader Program Admissions Office 1-3-1 Naka-ku Nishiki Nagoya, Aichi, Japan

Programy

Instytucja oferuje również:

pytania