Keystone logo
Nova Southeastern University MS w poradnictwie
Nova Southeastern University

MS w poradnictwie

Fort Lauderdale, Stany Zjednoczone

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 865 / per credit *

Mieszany, Nauka na odległość, W kampusie

* Czesne: 755 USD za godzinę kredytową

Wstęp

opis programu

Nova Southeastern University oferuje innowacyjny program akademicki przeznaczony dla pracujących zawodowo aktywnie zaangażowanych lub wchodzących w zakres doradztwa. Kolegium oferuje osobom indywidualnym możliwość zdobycia dyplomu w zakresie poradnictwa ze specjalizacjami w poradnictwie zdrowia psychicznego, poradnictwie i edukacji związanej z nadużywaniem substancji psychoaktywnych, analizie stosowanych zachowań i zaawansowanej analizie zachowań. Program ma służyć potrzebom szkoleniowym praktyków, którzy poszukują zaawansowanych szkoleń, ale nie mogą uzyskać dostępu do szkoleń jakościowych bez przerywania wymagających harmonogramów.

Programy będą rozwijać umiejętności i zdolności przywódcze doradców, którzy pragną świadczyć, tworzyć i utrzymywać wysokiej jakości usługi. Instrukcja online zapewnia dostępność i elastyczność, a także wysokiej jakości możliwości edukacyjne dla dojrzałego (niezależnego) ucznia.

Program

Master of Science in Counselling Program wymaga 33 godzin semestr absolwentów kredytowych oprócz wybranej koncentracji.

Palm tree-lined road.

Warunki przyjęcia

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia magisterskie w ramach studiów magisterskich, wnioskodawca musi wykazać się umiejętnościami szkolnymi, zainteresowaniem w zakresie psychologii i doradztwa, osobistą stabilnością i silnym charakterem. Minimalne wymagania obejmują tytuł licencjata z instytucji akredytowanej regionalnie.

Przenieś uczniów

Przeniesieni studenci muszą spełniać kryteria przyjęć do programu. Do tego programu można przenieść maksymalnie sześć (6) punktów dla absolwentów. Kursy, które mogą zostać przeniesione do programu, będą ustalane indywidualnie dla każdego przypadku i muszą być uznane za porównywalne pod względem poziomu, treści i rygoru do kursów w programie MS in Counseling.

Studenci zagraniczni

Cudzoziemcy, którzy mieszkają poza Stanami Zjednoczonymi w momencie składania wniosku i których ojczystym językiem nie jest język angielski, muszą przedstawić dowód znajomości języka angielskiego poprzez zadowalający ukończenie testu języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL). Wymagania dotyczące oceny są takie same jak w przypadku przyjęcia na studia licencjackie i są następujące: minimalna ocena papierowa = 550; minimalny skomputeryzowany wynik = 213; minimalny wynik internetowy = 79). Przy egzaminie TOEFL przyjmuje się wynik 6,0 na egzaminie International English Language Testing System (ILETS).

Kandydaci, którzy wzięli udział w zagranicznych uniwersytetach lub kolegiach, muszą mieć swoje akademickie referencje ocenione pod względem równoważności instytucjonalnej w USA. Studenci zagraniczni są zachęcani do kontaktu z Biurem Międzynarodowych Służb Studenckich pod numerem (954) 262-7240 lub 800-541-6682, wew. 27240 lub wysyłając e-mail do Międzynarodowych Studentów lub odwiedzając stronę Międzynarodowych Studentów.

© Nova Southeastern University

141743_UR_20150824_4183.jpg

Terminy składania wniosków

** Wnioski i materiały uzupełniające powinny być otrzymane w preferowanym terminie przeglądu wniosku. Późne wnioski są rozpatrywane w zależności od dostępności, a uczniowie, którzy nie zostaną zaakceptowani do początkowej daty rozpoczęcia ze względu na późny status wniosku będą brani pod uwagę w następnym okresie.

 • Upadek (sierpień) Termin składania wniosków - 7 lipca
 • Termin składania aplikacji w okresie zimowym (styczeń) - 1 grudnia
 • Termin składania aplikacji w okresie letnim (maj) - 29 marca

Wnioski i materiały uzupełniające należy odbierać w preferowanym terminie przeglądu wniosku. Późne wnioski są rozpatrywane w zależności od dostępności, a uczniowie, którzy nie zostaną zaakceptowani do początkowej daty rozpoczęcia ze względu na późny status wniosku będą brani pod uwagę w następnym okresie.

Oto niektóre z powodów, dla których uczniowie wybrali NSU.

 1. Małe klasy zapewniają indywidualny dostęp do profesorów.
 2. Tętniące życiem życie kampusu obejmuje lekkoatletykę NCAA, organizacje społeczne i zawodowe, działalność kulturalną oraz wellness i fitness.
 3. Należy do grona najlepszych 200 najlepszych szkół wśród krajowych uniwersytetów w 2018 roku.
 4. Prestiżowe programy dla absolwentów medycyny, prawa, psychologii, biznesu, edukacji, farmacji, stomatologii i inne.
 5. Zróżnicowana populacja studentów obejmuje 1200 studentów z 116 krajów z pięciu kontynentów.
 6. Najnowocześniejsze udogodnienia obejmują najnowszą technologię w klasie, zaawansowane laboratoria i najlepsze biblioteki badawcze.
 7. Wielu absolwentów NSU zdobywa tytuły magisterskie, doktoranckie lub zawodowe na NSU lub innych uczelniach. Studenci studiów licencjackich uczestniczą w badaniach NSU w dziedzinach takich jak medycyna, oceanografia, rak, psychologia, stomatologia i autyzm.
 8. Studenci budują relacje, uczestnicząc w licznych wydarzeniach społecznych, z których wiele odbywa się na terenie kampusu NSU. Nasz piękny główny kampus znajduje się zaledwie kilka minut od plaży w Fort Lauderdale, South Beach, klubów nocnych w Las Olas i Everglades.

Rekrutacja

Program

O szkole

pytania