Keystone logo
Nova Southeastern University

Nova Southeastern University

Nova Southeastern University

Wstęp

Główny kampus NSU znajduje się w Greater Fort Lauderdale z lokalizacjami na Florydzie i Portoryko. Jesteśmy w samym sercu regionalnego centrum naukowo-badawczego i zaledwie kilka minut od jednych z najlepszych plaż na świecie. Z ponad 26 000 studentami i 152 000 absolwentami z całego świata znajdziesz przyjaciół Shark w każdym zakątku kraju - i poza nim.

Oto niektóre z powodów, dla których uczniowie wybrali NSU.

 1. Małe klasy zapewniają indywidualny dostęp do profesorów.
 2. Tętniące życiem życie kampusu obejmuje lekkoatletykę NCAA, organizacje społeczne i zawodowe, działalność kulturalną oraz wellness i fitness.
 3. Należy do grona najlepszych 200 najlepszych szkół wśród krajowych uniwersytetów w 2018 roku.
 4. Prestiżowe programy dla absolwentów medycyny, prawa, psychologii, biznesu, edukacji, farmacji, stomatologii i inne.
 5. Zróżnicowana populacja studentów obejmuje 1200 studentów z 116 krajów z pięciu kontynentów.
 6. Najnowocześniejsze udogodnienia obejmują najnowszą technologię w klasie, zaawansowane laboratoria i najlepsze biblioteki badawcze.
 7. Wielu absolwentów NSU zdobywa tytuły magisterskie, doktoranckie lub zawodowe na NSU lub innych uczelniach. Studenci studiów licencjackich uczestniczą w badaniach NSU w dziedzinach takich jak medycyna, oceanografia, rak, psychologia, stomatologia i autyzm.
 8. Studenci budują relacje, uczestnicząc w licznych wydarzeniach społecznych, z których wiele odbywa się na terenie kampusu NSU. Nasz piękny główny kampus znajduje się zaledwie kilka minut od plaży w Fort Lauderdale, South Beach, klubów nocnych w Las Olas i Everglades.


© Nova Southeastern University

141742_UR_20171108_0050.jpg

Lokalizacje

 • Fort Lauderdale

  3301 College Avenue, 33314, Fort Lauderdale

pytania