Keystone logo
Northern Lakes College

Northern Lakes College

Northern Lakes College

Wstęp

Szanując kulturę i potrzeby społeczności, Northern Lakes College zapewnia wysokiej jakości programy edukacyjne i usługi, które umożliwiają dorosłym kontynuowanie edukacji, poprawę ich możliwości zatrudnienia i poprawę jakości życia.

Northern Lakes College zostanie uznana za uczelnię pierwszego wyboru z najbardziej dostępnymi programami i usługami w Albercie.

Northern Lakes College stawia na innowacyjne szkolenia i różnego rodzaju partnerstwa, które zawierają małe przedsiębiorstwa, korporacje, zespół i rozliczeniowych biura, grupy społeczne, gminy i agencji rządowych w ponad jednej czwartej prowincji Alberta. Nasi wykładowcy i pracownicy są dumni z dostarczania odpowiednich, wysokiej jakości możliwości uczenia się. Nasz model obsługiwanego uczenia się na odległość (SDL) jest kluczowym narzędziem, które pomaga nam docierać do uczniów w całym regionie i poza nim. Małe klasy, profesjonalni instruktorzy i niedrogie czesne nadal są ważnymi składnikami naszego sukcesu.

W 2020 roku obchodziliśmy 50. rocznicę powstania Northern Lakes College . Ten kamień milowy był znaczący z punktu widzenia naszego długoterminowego zaangażowania w sukces naszych studentów i naszej ciągłej roli w żywotności społecznej i ekonomicznej ponad 30 społeczności w całej północnej Albercie. Nasza uczelnia rozrosła się, podobnie jak potrzeby naszych studentów i naszego regionu.

Lokalizacje

  • Grande Prairie

    106 Avenue,10726, T8V 4C4, Grande Prairie

    Programy

    pytania