Keystone logo
Northern Arizona University

Northern Arizona University

Northern Arizona University

Wstęp

O Northern Arizona University

Northern Arizona University to uczelnia publiczna oferuje studia licencjackie, magisterskie i zawodowe stopnie wysokiej jakości i wartości społecznych. Jako student, jesteś w centrum doświadczenia NAU, który jest prowadzony przez dedykowany i wybitnych wykładowców zobowiązała się do nauczania, indywidualnego zaangażowania i osiągnięć naukowych.

Gdziekolwiek chcesz się nauczyć

Northern Arizona University pozwala na wiele sposobów, aby zarobić swój stopień, czy planują studia na naszej uczelni Flagstaff, online, lub w jednym z naszych miejscach w całej Arizonie.

Doskonałość w badaniach stosowanych

Uczelnia jest instytucją wysokiej badania, zapewniając praktyczne rozwiązania problemów, które mają wpływ na nasz region, naród i świat. Nasi studenci i światowej sławy naukowcy wydziału współpracować, aby zbadać rozwiązania problemu zmian klimatycznych, ochrony zdrowia mniejszości nierówności, poprawa technologii protetyki oraz tworzenie zrównoważonych rozwiązań dla szerokiej gamy problemów.

Czesne i koszty

Wiemy koszty uczelni mogą czasem wydawać się trudne, ale co pozwala na doskonałą wartość jest czymś jesteśmy bardzo zaangażowani:

Twój licencjackich czesne jest gwarantowana stopa pozostanie taka sama przez 4 lata. Jeśli mieszkasz w jednym z 14 kwalifikujących się państw zachodnich, czesne wyniesie około pół stawki czesnego out-of-state. Nasi studenci mają prawie 25 procent mniej zadłużenia kredyt studencki niż średnia krajowa.

Lekka atletyka

Northern Arizona University posiada 15 NCAA Division I lekkoatletyczne zespołów. Oferujemy wyjątkowe doświadczenie uczeń-sportowiec, zakończone studiów. Nasze programy zostały kilkakrotnie wyróżniony prestiżową Big Sky Presidents Cup konferencji ", który uznaje ogólny sukces w rozgrywkach sportowych oraz w akademickich.

Nasze wartości

Doskonałość w edukacji

Oferujemy rygorystyczny, wysokiej jakości i przystępnej edukacji dla wszystkich naszych studentów. Zobacz niesamowite różnice, że wielu naszych absolwentów zostały wprowadzone.

Twój sukces

Aby zapewnić sobie sukces w przyszłości, jesteśmy zobowiązani do umieszczania potrzeby Ciebie, uczącego się, w centrum wszystkiego, co robimy. Nasze wybitnych profesorów są zobowiązane nie tylko nauczanie, ale służąc jako mentorów i pracy z Ciebie. Tutaj, hands-on nauki oraz możliwości badawczych i twórczych poszukiwań są dostępne dla Ciebie, nawet jako student.

Kształcenie na odległość

Jest to dla nas ważne, aby zapewnić wszystkim wykwalifikowanych studentów mających dostęp do szkolnictwa wyższego. Dzięki rozszerzonym kampusów Northern Arizona, można uzyskać stopień naukowy w wielu miejscach w całej Arizonie.

Różnorodność

Honorowanie i promowania różnorodności jest podstawą uniwersytetu. Aby pomóc poszerzyć swoje doświadczenie uniwersyteckie, sponsorujemy wiele możliwości międzynarodowych i wielokulturowych wydarzeń.

Promujemy integracji całej całego programu nauczania uniwersyteckiego. Dodatkowo, możemy stworzyć możliwości dla wszystkich grup zróżnicowanych dzielić ich perspektyw i wiedzy, więc wszyscy studenci otrzymują bogate doświadczenie uczenia się. Wspólnie budujemy obywatelskie zaangażowanie i szacunku klimat kampusu, gdzie wszystkie tła są przestrzegane.

Wszyscy uczniowie są zachęcani do wzięcia udziału w naszej szerokiej gamie klubów studenckich i organizacji, które sprzyjają różnorodne zainteresowania.

Uczciwość

Rzetelność i uczciwość są nie tylko cechy podziwu osoby, są one również cechy organizacji podziwu. Dążymy do tylko, że i są zobowiązane do przejrzystości i odpowiedzialności, do sprawiedliwości i uczciwości-we wszystkim co robimy. Wszystkie nasze najnowsze fakty i statystyki można znaleźć w Biurze Planowania i Badań Instytucjonalnych.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Flagstaff

    Northern Arizona University South San Francisco Street , 86011, Flagstaff

pytania