Keystone logo
North Florida Community College

North Florida Community College

North Florida Community College

Wstęp

Dlaczego NFCC? To proste, bo zasługują na najlepsze.

Zasługujesz wyjątkową naukę w przystępnej cenie i zasługują na możliwość lepszego swoją przyszłość. Zapraszamy do odwiedzenia naszego kampusu w Madison, Florydę, aby dowiedzieć się, dlaczego NFCC jest właściwym wyborem dla Ciebie.

VISION: Aby być pierwszym wyborem dla edukacji i kulturowego bogactwa naszych społeczności.

Misja: Wyjątkowy College poświęcona zindywidualizowanego i wspierającej atmosferze akademickiej, dostępnej edukacji, możliwości kształcenia ustawicznego i rozwoju zawodowego dla naszych studentów i społeczności.

Indywidualne podejście - NFCC robi

Uzyskaj uwagę i edukację na to zasługujesz. Od momentu wejścia na naszym kampusie, NFCC przyjazny wydziałów i pracowników daje indywidualny uwagę na to zasługujesz. Spersonalizowane doradztwo, programy dla studentów i nowego Academic Success Center są w miejscu, które pomogą Ci odnieść sukces. Na NFCC, można uzyskać najlepsze z dwóch światów - komfort i bliskość małego kampusu i doskonałości akademickiej i możliwości, które są równe, że z dużego uniwersytetu.

Uruchamia Futures - NFCC robi

NFCC absolwenci są szacowane do 35% więcej niż ktoś z maturę sam i dla tych, którzy chcą uzyskać stopień licencjata, możemy pomóc z tym też. Stan 2 + 2 Umowa artykulacji gwarantuje studentom ukończeniu stopień AA w NFCC możliwość rejestracji i zarabiania tytuł licencjata na jednej z 11 uczelni państwowych Florydy (plus można zaoszczędzić sporo pieniędzy w ciągu tych pierwszych dwóch latach z NFCC).

Dla tych, którzy szukają bezpośredniego ścieżki kariery, Associate NFCC w stopniach nauki i programów świadectwa oferują specjalistyczne szkolenia i oferują wysokie stawki pośrednictwa pracy Po ukończeniu. Niezależnie od ścieżki, NFCC jest doskonałym miejscem do nauki.

Affordable Czesne - NFCC robi

College to inwestycja i dlatego pracujemy ciężko, aby NFCC przystępne. Jesteśmy jednym z najbardziej atrakcyjnych uczelni na Florydzie i nie zwiększył naszą naukę w ciągu ostatnich trzech lat, aby zapewnić, że masz wyjątkową edukację w super cenie. W ubiegłym roku przyznano prawie $ +230.000 w stypendiów i grantów, a także nasi studenci otrzymał kolejne $ 2,2 miliona w pomocy federalnej. Nasz zaradni personel dołoży wszelkich starań, aby pomóc Ci znaleźć sposoby, aby zapłacić za studia; w tym planów płatności czesnego, warsztaty czytania i pisania finansowe, możliwości zatrudnienia studentów i pomoc w wypełnianiu wniosków o przyznanie pomocy i stypendiów finansowych. Making kolegium niedrogie możliwości jest jednym z wielu sposobów, które NFCC inwestuje w swoją przyszłość.

Zachęca przywódców - NFCC robi

studenci NFCC łatwo wejść do funkcji kierowniczych na uczelni iw społeczności. Z zajęć pozalekcyjnych na praktyczne szkolenie, NFCC oferuje bogate możliwości dla studentów do rozwijania umiejętności przywódczych i wyłączanie kampusu. Wystarczy spojrzeć na niektóre ze sposobów Nasi uczniowie są liderami w naszej społeczności: Zapisz naszych zasobów Ekologii Zwierząt Klub corocznie pomaga St. Marks National Wildlife Refuge wzorce migracji ścieżek motyle Monarch i koordynuje wysiłki recyklingu na uczelni, członkowie korpusu służby Sentinel ochotnika ponad 200 godzin Campus i społecznych wydarzeń ubiegłego roku i NFCC Korepetycje Peer i specjalistów kształcenia poświęcona około 8000 godzin, pomagając ich rówieśnicy sukcesu akademickiego. Nasi studenci pielęgniarstwa i EMS zbiorowo przed tysiącami godzin zegarowych w okolicznych zakładach opieki zdrowotnej każdy rok służby wolontariatu podczas zdobywania cennych szkolenia praktyczne. Bez względu na cele, znajdziesz swoje miejsce w NFCC i wspierać rodziny kolegium być dumni ze swoich osiągnięć.

Zaangażować się. Zostań liderem. Zastosuj do NFCC dziś.

Lokalizacje

  • Madison

    North Florida Community College 325 NW Turner Davis Dr. Madison, 32340, Madison

pytania