Keystone logo
Nanhua University

Nanhua University

Nanhua University

Wstęp

South profilu

Po pierwsze, założycielskie pochodzenie i status

Uniwersytet Nanhua w Chiayi na Tajwanie, została założona w 1996 roku przez Mistrza Hsing Yun Guang Shan jest gotów założyć szkołach życie milionów ludzi i założyciela, jest to pierwszy kompleksowy uniwersytet założony przez Fo Guang Shan, w tym samym czasie, w szkole jest również w tym kraju pierwszy międzynarodowy wspólne inter-university system "systemu Fo Guang Shan Wielka University" jest. Obecnie ma liczbę studentów pozostałych około 5500 osób, ma 223 nauczycieli pełnoetatowych, silną zdolność, adiunkt w szkole w pełnym wymiarze czasu nauczyciele stanowiły ponad pełnym wymiarze czasu stosunek nauczyciela 99%, w tym doktorat proporcjonalnie tak wysokie, jak 92%, wśród najlepszych w prywatnych uczelni , Szkoła znajduje się w tamtejsze sielanki Chih-Chung, góra budowlanych, są chwile, gradient, obszar szkoły około 63 hektarów, z rozległych łąk, wysokimi drzewami, cichej i eleganckiej kampusu, zieleni, kwiatów, jego wyjątkowy środowisko naturalne, „las University” dobrej reputacji, ale wszędzie chronione gatunki rzadkich owadów, obfitego ekologii ludzi i przyrody, o czym świadczy modelu kampusu promowania zielonej energii i edukacji ekologicznej. Ponieważ szkoła utworzyć własną szkołę, pierwszy ciężar kształcenia ogólnego i ludzkiego ducha, to licea edukacji w tym kraju w południowej ostrości. Obecnie ma ona zarządzania, nauk humanistycznych, nauk społecznych, sztuki i instytuty naukowo-technologicznych oraz pięć ogólnych Education Center, w sumie 19 wydziałów uczelni, 24 badawcze kursy mistrzowskie Institute, a także studiów doktoranckich. Pierwszy „Klinika śmierci” Szkoła jest jeszcze znana w całym kraju, a naturalny biotechnologii, Wydział Zarządzania Turystyką, Wydział Architektury i Krajobrazu Department, Departament Etnomuzykologii, religii, zarządzania przedsiębiorstwem non-profit, Instytut Medycyny Naturalnej , charakterystyka szkolne są Department. Ponadto, jakość kształcenia ogólnego nagradzanej rok po roku, więcej szkoła stworzyła dobrą reputację. Jednocześnie zdecydowanie promować kursy cross-learning obejmuje wymianę studentów międzynarodowych, zagranicznych wizyt studyjnych oraz platformy e-learningowej (Wi-Fi / Digital Media nauka / język), mają wykazać właściwości szkolne i konkurencyjności.

Po drugie, filozofia edukacyjna

edukacja szkoła dla ludzi kulturalnych, profesjonalny, cyfrowy, industrializacji i internacjonalizacji, pięć z zasadą rozwoju Ping Heng. Self-pozycjonowanie jako „humanistycznej orientacji w kierunku religijnym, dobrobytu i sprawiedliwości z duchem jakość nauczania uczelni.” Jego unikalna misją jest być „świadome życie”, „humanistycznego ducha religii” i „uniwersytet publiczny idealnego”, wlewa do procesu edukacji, a także w celu „promowania witalność witalność” ducha, aby promować wzrost i przemianę nauczycieli i studentów, w celu zwiększenia każdy studenci charakter, wizja i wiedzy. Tymczasem uczniowie również wzmocnić swój umysł i usługi dla innych, dla wspólnoty kultywować dobre obywatelstwo i mogą być wykonane z niego. Cele szkolenia personelu :( a) pielęgnować charakter, cnotliwy i mają nowoczesne ducha służby. (B) pielęgnować szeroką perspektywę, nowoczesny obywatel obywatelski umiejętności i umiejętności komunikacyjnych. (C), aby rozwijać nowoczesne eksperci z poczuciem odpowiedzialności, kompetencji zawodowych i zdolności twórczych.

Po trzecie, charakterystyka rozwoju

College of Education w celu ustalenia ludzkiego ducha

Szkoła jest szkołą religijną, głęboko religijnego ducha ludzkiego, zwracaliśmy szczególną uwagę na poprawę kształcenia ogólnego i rozwój osobowości uczniów. College przeniesieniu starożytną tradycję, Rebuild duch ludzki jest rozwój charakterystycznej dla szkoły od ich powstania. Ustaliliśmy miasto uczelni z Akademii Wychowania kulturowego, trenować wszechstronny talent zarówno kształcenia charakteru, kształcenia ogólnego i kształcenia zawodowego. Rozpocząć z rocznym „starożytnych ceremonii” zorganizowanej dla pierwszaków „rytuał przejścia” działania, w połączeniu z programem edukacji moralnej zaprojektowany, aby sprostać współczesnym społeczeństwie, tak aby uczniowie poprzez serię duchowego chrztu, przekształcony odpowiedzialnych, świadomych dorosłych umysł.

W połączeniu z lokalnym naciskiem przemysłu na „uczenie się przez jeden.”

W nauczaniu, z „świadomej edukacji życie” i „świadomego uczenia student” jako oś, nacisk na jakość nauczania i ceramiki środowiska zastosować swoją wiedzę. Nie tylko wdrożyć program w połączeniu z branży, ale również stworzyć „jedności nauki korzystania” systemu, umożliwiając bezproblemową integrację teorii akademickich i przemysłu, w celu zwiększenia szans na zatrudnienie i konkurencyjność studentów. Ponadto, również w zgodzie z lokalnego przemysłu i społeczności pulsacji, aby stworzyć jasny punkt w działach. I religijne i wolontariusz, opieka śmierć, opieki zdrowotnej, mądrość i życie, rolnictwo ekologiczne, biotechnologii, turystyki i rekreacji, organizacji non-profit, a także branży kultury i branży twórczej i tak dalej, jako centrum przyszłego rozwoju szkoły.

Na Tajwanie, międzynarodowego spojrzenia, pierwszego międzynarodowego systemu inter-uniwersyteckiej stawów

Fo Guang Shan Fo Guang University i University system edukacji, American University of the West, Uniwersytetu Południowej Australii, wspólnie stworzyć "Fo Guang Shan wspólnego systemu uniwersyteckiego". Jest to narodowa inicjatywa w całym systemie międzynarodowym Union University, łączymy cztery uniwersytety, zapewnia szeroką gamę środków do opracowania międzynarodowych studentów perspektywy. W przyszłości więcej będzie „zarejestrował cztery szkoły kursu szkoły jest” droga przez, tak, że studenci mają możliwość uzyskania podwójnych stopni. Ponadto szkoła może łączyć więcej Fo Guang Shan rozprowadzane na pięciu kontynentach i zagranicznych dojo Stronghold Baiyu Buddy lekki jak międzynarodowych wymian i nauki naszych uczniów ważnym kanałem wspierania studentów z międzynarodowej mobilności.

Lokalizacje

  • Chiayi City

    Nanhua University No.55, Sec. 1, Nanhua Rd., Dalin Township, Chiayi County, 62249, Chiayi City

    pytania