Keystone logo
Nha Trang University

Nha Trang University

Nha Trang University

Wstęp

Witamy na Nha Trang University (NTU), który znajduje się w rzekomo najpiękniejszym nadmorskim mieście w Wietnamie. Nha Trang University jest jednym z 50 uniwersytetów publicznych w Wietnamie z ponad 50-letnią historią i rozwojem.

Nha Trang University powstał i nadal jest wiodącą instytucją edukacyjną i szkoleniową na poziomie licencjackim i podyplomowym dla sektora rybołówstwa i innych pokrewnych branż Wietnamu.

Po ustanowieniu silnych podstaw w dziedzinie rybołówstwa i akwakultury, Nha Trang University przekształca się obecnie w wielopoziomowy i wielodyscyplinarny uniwersytet w celu zapewnienia wykwalifikowanych zasobów ludzkich, aby sprostać potrzebom industrializacji i modernizacji Wietnamu.

Z długą historią i dumną tradycją, Nha Trang University rozwija współpracę partnerską z uniwersytetami i instytutami badawczymi w Wietnamie i za granicą w celu zintegrowania swojej działalności edukacyjnej i badawczej w regionie i na świecie oraz w celu zapewnienia studentom i wydziałom zaspokojenia potrzeb rozwoju społeczno-gospodarczego kraju.

Lokalizacje

  • Nha Trang

    Nguyễn Đình Chiểu,Số 2, 650000, Nha Trang

    pytania