Keystone logo
New York University Global (Paris campus)

New York University Global (Paris campus)

New York University Global (Paris campus)

Wstęp

NYU Paris, jeden z największych światowych ośrodków akademickich NYU, to tętniące życiem i dynamiczne miejsce, w którym znajdziesz najlepsze możliwości, aby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie wyjazdowe. Na NYU Paris będziesz cieszyć się zmieniającym życie doświadczeniem bez konieczności robienia przerwy w trakcie studiów. Naszą misją jest towarzyszyć Ci w tej podróży.

Wkrótce odkryjesz, że Paryż to zróżnicowane i kosmopolityczne miasto, które oferuje pouczającą mieszankę historii i nowoczesności. W Paryżu znajdują się jedne z najbardziej znanych muzeów na świecie, a także jeden z głównych ośrodków technologicznych na świecie.

Kursy prowadzone w naszym najnowocześniejszym centrum akademickim odzwierciedlają tę mieszankę: oprócz licznych kursów z zakresu nauk humanistycznych - języka francuskiego, filozofii, historii sztuki, polityki, literatury, historii i nie tylko - oferujemy również kursy w technologii muzycznej, mediach i komunikacji, matematyce, informatyce ... Nasze kursy są prowadzone przez najlepszych instruktorów i zaliczają się do wielu głównych wymagań. Studenci otrzymują indywidualną opiekę doradcy akademickiego, wskazówki dotyczące życia poza salą lekcyjną od dedykowanego zespołu studenckiego i mają dostęp do doradcy na miejscu.

Studia na NYU Paris to fantastyczna przygoda dla ludzi. Będziesz miał okazję spotkać lokalnych studentów, wziąć udział w kursach na naszych partnerskich uniwersytetach, cieszyć się niektórymi z wielu wydarzeń kulturalnych i nocnych wycieczek, które organizujemy, zaangażować się w wolontariat humanitarny, przyczynić się do budowania społeczności ... możliwości są nieskończony!

Lokalizacje

 • New York

  383 lafayette street, 10003, New York

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania