Keystone logo
New York Institute of Technology (NYIT)

New York Institute of Technology (NYIT)

New York Institute of Technology (NYIT)

Wstęp

New York Institute of Technology - Wyższa Szkoła Inżynierii i Informatyki

Poznaj Nowy Jork Institute of Technology - dynamiczny, wysoko oceniany i akredytowany uniwersytet non-profit, zaangażowany w edukację następnego pokolenia liderów oraz inspirowanie innowacji i rozwijanie przedsiębiorczości.

111909_Picture1.png

Informacje o New York Institute of Technology:

New York Institute of Technology oferuje studia licencjackie, magisterskie i zawodowe na ponad 50 kierunkach, w tym informatyce, danych i cyberbezpieczeństwie; biologia i badania biomedyczne; architektura i projektowanie; Inżynieria; zawody medyczne i medycyna; IT i technologie cyfrowe; zarządzanie; komunikacja i marketing; edukacja i doradztwo; oraz energia i zrównoważony rozwój. Jest to niekomercyjny, niezależny, prywatny i niesesekcyjny instytut szkolnictwa wyższego. Uczelnia przyjmuje na całym świecie ponad 9 000 studentów na całym świecie. Uniwersytet ma kampusy w Nowym Jorku i Long Island (Nowy Jork), Jonesboro (Arkansas) i Vancouver (Kolumbia Brytyjska) oraz programy na całym świecie. Ponad 100 000 absolwentów składa się z zaangażowanej sieci wykonawców, twórców i innowatorów przygotowanych na zmianę świata, rozwiązywanie problemów XXI wieku i na nowo odkrywać przyszłość.

Od 1955 r. NYIT realizuje misję:

 • Zapewnij profesjonalną edukację zawodową
 • Daj wszystkim wykwalifikowanym studentom dostęp do możliwości
 • Wspieraj badania i stypendia, które przynoszą korzyści większemu światu

Kim jesteśmy:

W New York Institute of Technology różnorodność jest reprezentowana przez mozaikę zaangażowanych studentów, z których każdy wnosi wyjątkowe intelektualne, kulturowe i kreatywne prezenty do bogatej, tętniącej życiem społeczności kampusowej. Wykładowcy uniwersyteccy i studenci reprezentują różnorodne perspektywy, wartości, pomysły, pochodzenie, style, podejścia, doświadczenia i przekonania - zapewniając stymulującą, pielęgnującą i prawdziwie kosmopolityczną edukację XXI wieku. Zobacz NYIT w skrócie tutaj.

111914_Picture1.png

Gdzie jesteśmy:

 • Long Island, NY (Old Westbury)
 • Nowy Jork, NY
 • Jonesboro, Ark.
 • Vancouver, Kanada

O Kolegium Inżynierii i Informatyki:

111915_Picture1.png

New York Institute of Technology plasuje się w pierwszej trzeciej akredytowanych programów inżynieryjnych wymienionych przez US News

Pomysły, które wydają się niemożliwe do zrealizowania, kształtują się każdego dnia w nowojorskim Instytucie Technologii, gdzie uczniowie uczą się rozwiązywać problemy, dostarczać rozwiązania i pracować nad wyzwaniami XXI wieku, które bezpośrednio dotyczą świata. Studenci NYIT odnotowują znaczący zwrot z inwestycji w kształcenie: ukończenie zawodu gotowe, wyposażone w umiejętności i doświadczenia poszukiwane przez najlepszych pracodawców, programy dla absolwentów i instytucje badawcze na całym świecie. Raport PayScale's College Salary umieszcza College of Engineering and Computing Sciences wśród 28% najlepszych szkół inżynieryjnych w oparciu o potencjał płacowy.

Programy akademickie:

 • Inżynieria elektryczna i komputerowa, MS
 • Bioinżynieria, MS
 • Inżynieria mechaniczna, MS
 • Informatyka, MS
 • Informacje, bezpieczeństwo sieciowe i komputerowe, MS
 • Data Science, MS

Centrum Innowacji w Przedsiębiorczości i Technologii (ETIC)

Centrum Innowacji w zakresie Przedsiębiorczości i Technologii (ETIC) jest centrum badawczym New York Institute of Technology zajmującym się odkrywaniem, kultywowaniem nowych firm i produktów oraz wprowadzaniem nowych pomysłów w dziedzinie technologii, inżynierii i nauk stosowanych. Poprzez rozszerzenie partnerstwa pomiędzy przemysłem, społecznością akademicką i organizacjami zawodowymi, ETIC stara się wpłynąć na kluczowe obszary IT i cyberbezpieczeństwa, bioinżynierii i urządzeń medycznych oraz energii i zielonych technologii.

Pracując na 8 tys. Stóp kwadratowych najnowocześniejszych laboratoriów i obiektów ETIC, uczniowie pracują z firmami partnerskimi i sieciami inwestorskimi, pomagając im stać się liderami transformacji w tej dziedzinie.

Badania stosowane i stypendia:

Wysiłki badawcze Nowego Instytutu Technologicznego w Nowym Jorku otrzymują bezprecedensowe środki finansowe od krajowych agencji i poprzez wewnętrzne wysiłki finansowe. Wiedza uniwersytetu w dziedzinach takich jak cyberbezpieczeństwo, robotyka, technologie wszczepialne / nadające się do noszenia, medycyna, opieka zdrowotna, zrównoważony rozwój i wiele innych zwiększają reputację NYIT w zakresie dostarczania innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla problemów w świecie rzeczywistym.

Akredytacja: Nowy Jork Institute of Technology jest akredytowany przez Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego Państw Członkowskich i czarterowany przez Radę Regentów Uniwersytetu Stanowego w Nowym Jorku; nasze indywidualne programy i szkoły, a także nasze globalne kampusy również mają prestiżowe akredytacje. Zobacz pełną listę agencji akredytacyjnych.

Lokalizacje

 • New York

  1855 Broadway, 10023, New York

  • Old Westbury

   Northern Boulevard P.O. Box 8000, 11568-8000, Old Westbury

   • Vancouver

    701 West Georgia Street, 17th floor Vancouver, BC Canada, V7Y 1K8, Vancouver

    pytania