Keystone logo
New Jersey City University

New Jersey City University

New Jersey City University

Wstęp

New Jersey City University zapewnia zróżnicowanej populacji uczniów doskonałe wykształcenie.

Uniwersytet jest zaangażowany w poprawę środowiska edukacyjnego, intelektualnego, kulturowego, społeczno-gospodarczego i fizycznego otaczającego regionu miejskiego i nie tylko. Założona w 1927 roku jako szkoła kształcąca nauczycieli, obecnie NJCU jest jedną z najbardziej wszechstronnych uczelni w stanie. Położone w Jersey City w stanie New Jersey, jednym z najbardziej zróżnicowanych miast w kraju, zaledwie kilka minut od Nowego Jorku, College of Arts and Sciences, Education, Professional Studies i School of Business w NJCU oferuje 47 programów studiów licencjackich i 30 absolwentów programy, w tym nowe i interdyscyplinarne dziedziny.

Studenci NJCU angażują się w rygorystyczne doświadczenia związane z nauczaniem stosowanym, które obejmują możliwość studiowania za granicą i staże w ramach współpracy w ramach edukacji. NJCU obsługuje dwie dodatkowe lokalizacje kampusu - NJCU School of Business przy Harbourside Plaza 2 w dzielnicy finansowej Jersey City oraz NJCU w Brookdale w Wall Township w hrabstwie Monmouth. Ponadto NJCU wkrótce otworzy lokalizację kampusu w Fort Monmouth w stanie New Jersey.

143701_pexels-photo-1595391.jpeg

Dlaczego NJCU?

Wejdź, aby się uczyć, wyjdź, aby służyć

Twoje dziedzictwo jest naszą pasją.

 • Najbardziej przystępna instytucja w stanie New Jersey
 • Znajduje się w najbardziej zróżnicowanym mieście w kraju i kilka minut od największego (Nowy Jork)
 • 10 „najlepszych miast dla ostatnich absolwentów”
 • Mała klasa, duże połączenia
 • Trudne i renomowane programy studiów
 • Żywe życie studenckie

Misja

New Jersey City University (NJCU) zapewnia zróżnicowanej populacji doskonałe wykształcenie. Uniwersytet jest zaangażowany w poprawę środowiska edukacyjnego, intelektualnego, kulturowego, społeczno-gospodarczego i fizycznego otaczającego regionu miejskiego i nie tylko.

142893_pexels-photo-2422288.jpeg

Historia NJCU

Podczas gdy New Jersey City University w swojej historii mocno trzymał się swoich fundamentalnych zasad dostępu i doskonałości, przez lata rozwijał się i ewoluował, aby stać się instytucją wielkiej szansy, jaką jest dzisiaj.

Czarterowany w 1927 r., Który obecnie jest New Jersey City University został otwarty w 1929 r. Jako New Jersey State Normal School w Jersey City. Został przemianowany na New Jersey State Teachers College w Jersey City w 1935 roku i Jersey City State College w 1958 roku, zanim przyjął obecny status i nazwę w 1998 roku.

Stopnie i dyscypliny ewoluują

NJCU rozpoczęła swoją historię jako jedyna szkoła nauczycielska w kraju z trzyletnim programem. W pojedynczym budynku usytuowanym na 10 akrach wzdłuż ówczesnego Hudson Boulevard uczyło się 330 kobiet i jednego mężczyzny, z których większość była mieszkańcami hrabstwa Hudson. W 1958 roku szkoła uzyskała uprawnienia do nadawania tytułu Bachelor of Arts, aw następnym roku uzyskała tytuł magistra pedagogiki. W 1962 roku stała się jedną z nielicznych szkół wyższych w Stanach Zjednoczonych, w której prowadzono demonstracyjną szkołę specjalną, kiedy zaczęła administrować szkołą A. Harry Moore, z którą oficjalnie połączyła się w 1963 roku. program artystyczny.

W 1998 roku New Jersey Commission on Higher Education zatwierdziła wniosek szkoły o status uniwersytetu i zmianę nazwy na New Jersey City University , a instytucja została zrestrukturyzowana w celu uwzględnienia:

 • College of Arts and Sciences, poświęcony jako William J. Maxwell College of Arts and Sciences w 2006 r. Na cześć absolwenta z 1958 r., Emerytowanego prezydenta i wybitnego profesora historii i edukacji
 • College of Education, poświęcony w 2007 roku jako Deborah Cannon Partridge Wolfe College of Education na cześć absolwenta, nauczyciela, teologa i humanisty z 1937 r.
 • Kolegium Nauk Zawodowych

Ulepszone środowiska

Od momentu powstania instytucja znana obecnie jako NJCU konsekwentnie podnosi poziom doświadczenia studentów, dodając najnowocześniejsze udogodnienia kampusu, w tym:

 • Jej pierwszy akademik, Vodra Hall (1963)
 • Biblioteka Forresta A. Irwina (1968), która została ponownie przeznaczona na Bibliotekę kongresmana Franka J. Guariniego w 2000 r.
 • The Student Union Building (1976), poświęcony jako Michael B. Gilligan Student Union Building w 1985
 • Centrum Lekkoatletyczne i Fitness (1994), poświęcone w 2005 roku jako Centrum Lekkoatletyki i Fitness im. Johna J. Moore'a na cześć absolwenta z 1956 r. I przewodniczącego Rady Powierniczej w latach 1989-2005
 • Nowy, dwupiętrowy budynek sztuk wizualnych z ogrodem rzeźb, przedstawiający prace światowej sławy artystki Maya Lin (2003)
 • Zaprojektowana przez Michaela Gravesa sala sztuki i nauki George'a Karnoutsosa, nazwana na cześć absolwenta z 1955 roku i emerytowanego profesora filozofii, który przekazał uniwersytetowi 2,5 miliona dolarów (2006)

Z każdym krokiem w swojej historii, NJCU ewoluowało ze szkoły dla mieszkańców w taką, która przyjmuje uczniów z całego New Jersey i Stanów Zjednoczonych oraz z krajów na całym świecie. Wraz ze wzrostem różnorodności społeczności NJCU, oprócz kampusu, który obejmuje obecnie 27 budynków o powierzchni 51,46 akrów, dostępne są również opcje ustawień.

W 2002 roku NJCU i Brookdale Community College w Wall w stanie New Jersey rozpoczęły współpracę partnerską „Communiversity”, oferującą programy studiów licencjackich i magisterskich dla mieszkańców centralnej i południowej New Jersey, aw 2007 roku NJCU otworzyło swój ośrodek Harbourside dla absolwentów programy w dzielnicy finansowej na nabrzeżu Jersey City.

We wrześniu 2015 NJCU School of Business, najnowocześniejszy, specjalnie zaprojektowany obiekt został otwarty w Harbourside Plaza 2 bezpośrednio na nabrzeżu, w sąsiedztwie stacji Exchange Place PATH i kilka kroków od stacji kolei miejskiej na Hudson Ulica. Dwupiętrowy obiekt obejmuje 18 sal instruktażowych, dwa centra nauki danych, symulowany parkiet, audytorium, biura, obszary do nauki, salon studencki i duże centrum konferencyjne na nabrzeżu ze wspaniałymi widokami na Dolny Manhattan.

Chociaż społeczność NJCU ceni naszą wspólną historię, jest to tylko część naszej historii. Zapraszamy do odwiedzenia i doświadczenia naszej tętniącej życiem atmosfery, zapoznania się z naszymi wieloma doskonałymi programami akademickimi, poznania naszych wybitnych ludzi. Jesteśmy dumni z naszej historii, ale jeszcze bardziej ekscytuje nas przyszłość. Mamy nadzieję, że dołączysz do nas w kolejnych rozdziałach.

141895_pexels-photo-1438072.jpeg

Bądź w centrum tego wszystkiego w Jersey City

Śródmieście Jersey City

W centrum Jersey City znajduje się "Wall Street West", dynamicznie rozwijająca się dzielnica finansowa oraz nowa szkoła NJCU School of Business przy Harbourside o powierzchni 70 000 stóp kwadratowych. Centrum miasta oferuje nieskończone możliwości odbycia stażu i pracy i jest pełne galerii, teatrów, restauracji i sklepów detalicznych.

Odkryj ukryte skarby

Jako drugie co do wielkości miasto w stanie Jersey City ma wiele do zaoferowania: tętniące życiem ulice miejskie, dzielnice społeczne, hektary terenów zielonych i zabytki. W NJCU rozumiemy, że nowe otoczenie i wymagania życia studenckiego mogą czasami przytłaczać. Jesteśmy dumni z dzielenia się skarbami miasta i staramy się, aby każdy uczeń czuł się mile widziany w swoim domu z dala od domu.

Miasto globalne

Z jedną z najbardziej różnorodnych populacji w kraju, Jersey City jest prawdziwie globalnym gobelinem, bogatym w dziedzictwo. W jego okolicach mieszkają między innymi społeczności pochodzenia włoskiego, kubańskiego, filipińskiego, polskiego, żydowskiego, indyjskiego, irlandzkiego, portorykańskiego, dominikańskiego, afrykańskiego, arabskiego i azjatyckiego. To bogactwo kulturowe i etniczne sprawia, że Jersey City jest tak ekscytującym miejscem do życia, nauki i rozwoju.

Dostęp do Nowego Jorku

Dogodnie położony zaledwie kilka minut od Nowego Jorku, NJCU oferuje studentom dostęp do światowej stolicy finansowej i wszystkiego, co oferuje, w tym najlepszych sztuk wizualnych i performatywnych, renomowanych muzeów, wydarzeń sportowych i kulturalnych oraz niezrównanych możliwości zatrudnienia. Transport publiczny jest łatwo dostępny z kampusu do centrum Nowego Jorku.

142813_pexels-photo-3776852.jpeg

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Jersey City

  2039 John F. Kennedy Boulevard, 07305, Jersey City

pytania