Keystone logo
New College Of Florida

New College Of Florida

New College Of Florida

Wstęp

New College oferuje osobiste i oparte na współpracy środowisko uczenia się, w którym wykładowcy i studenci angażują się w dogłębną eksplorację pomysłów i tematyki, a studenci mają swobodę wyznaczania własnego kursu akademickiego i przygotowania się do przyszłej kariery.

Jako wyznaczony przez prawo stan Floryda „kolegium z wyróżnieniem dla sztuk wyzwolonych”, New College jest jedyną publiczną szkołą wyższą lub uniwersytetem w stanie, której jedyną misją jest zapewnienie czołowych studentów z całego kraju studiów licencjackich na najwyższym poziomie. Położona na pięknym kampusie o powierzchni 110 akrów w słonecznej zatoce Sarasota, New College zapewnia idealne środowisko do nauki dla intelektualnie ciekawych, zmotywowanych studentów, którzy rozwijają się dzięki aktywnej nauce i są przyciągnięci do rygorystycznego intelektualnie programu nauczania.

Rok po roku wykładowcy i studenci New College zdobywają najwyższe nagrody i wyróżnienia. Nasza misja akademicka zorientowana na studentów konsekwentnie zajmuje wysokie miejsca w rankingach najbardziej prestiżowych organizacji. Jesteśmy uznawani przez Hiszpańskie Stowarzyszenie Szkół Wyższych i Uniwersytetów (HACU) jako instytucja stowarzyszona, ponieważ co najmniej 10% naszych obecnych studentów identyfikuje się jako Latynos. Nasi absolwenci / ja zdobywam wyróżnienia w miejscu pracy, przyczyniają się do postępu naukowego i wnoszą wkład w służbę publiczną i globalne zmiany.

New College Of Florida jest członkiem Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges, regionalnego organu zajmującego się akredytacją uczelni przyznających stopnie naukowe w południowych stanach. New College jest dumnym członkiem rady Public Liberal Arts College (COPLAC) oraz Consortium for Innovative Environments in learning (CIEL).

Lokalizacje

  • Sarasota

    Bay Shore Road,5800, 34243, Sarasota

    pytania