Keystone logo
NEOMA Business School

NEOMA Business School

NEOMA Business School

Wstęp

Kształcimy studentów, kadry kierownicze i przedsiębiorców oraz generujemy wiedzę, aby kształtować przyszłość biznesu i społeczeństwa w globalnym, zrównoważonym i połączonym świecie.

W dobie sztucznej inteligencji wspieramy ludzką inteligencję.

Szkoła oferuje bogate portfolio programów w swoich kampusach w Reims, Rouen i Paryżu, a także w wirtualnym kampusie, od studiów licencjackich i magisterskich w zakresie zarządzania do edukacji wykonawczej.

Wydział obejmuje ponad 195 stałych profesorów i profesorów badawczych, z których 73% ma profil międzynarodowy. NEOMA Business School ma ponad 72 000 absolwentów z siedzibą w 127 krajach.

Szkoła, której prezesem jest Michel-Edouard Leclerc, uzyskała status wyższej uczelni konsularnej (EKES). Dziekanem jest Delphine Manceau.

Nasz manifest marki

W NEOMA Business School, wiemy jedno na pewno:

 • W ciągle zmieniającym się świecie edukacja musi otwierać nowe Pathways.
  Dlatego kwestionujemy tradycyjne modele edukacyjne treści nauczania, aby wyposażyć naszych studentów do odgrywania aktywnej roli w transformacji firm i dzisiejszego społeczeństwa i zapewnić im umiejętności potrzebne do wykonywania zawodów jutra.
 • W dobie sztucznej inteligencji wierzymy również w ludzką inteligencję.
 • W dobie indywidualizmu wspieramy empatię i współpracę.
 • W dobie globalizacji wierzymy, że wyjątkowość wynika z charakteru, wartości, zobowiązań i pasji danej osoby.
  Ponieważ posiadanie pasji, oznacza posiadanie kierunku, ponieważ sami jesteśmy pasjonatami, prowadzimy naszych uczniów i zachęcamy ich do innowacji, do eksperymentowania, do podejmowania inicjatywy. Chcemy, by odnajdywali siebie, by znajdowali najlepsze Pathway do własnego spełnienia, by rozwijali umiejętności, a nie tylko uczyli się technik. Zachęcamy ich do dążenia do lepszego, do przewodzenia transformacji społeczeństwa i do sprostania każdemu wyzwaniu, zarówno we Francji, jak i na całym świecie.

W ten sposób NEOMA Business School szkoli pasjonatów, natchnionych i inspirujących graczy gospodarczych, którzy tęsknią za znaczeniem i są w pełni zdolni do budowania społeczeństwa jutra: architektów jutra.

Witamy w NEOMA Business School

Bądź pasjonatem. Kształtuj przyszłość

Innowacyjna i globalna szkoła biznesu

Nasza ambicja

jest bycie innowacyjną i globalną szkołą biznesu, wywierającą wpływ poprzez wysokiej jakości nauczanie i badania oraz pielęgnowanie odpowiedzialnego, zwinnego i zorientowanego na przyszłość sposobu myślenia.

Ponieważ pasjonują nas wyzwania związane ze szkolnictwem wyższym, biznesem i społeczeństwem, inspirujemy studentów, wykładowców i liderów biznesu do zadawania pytań, eksperymentowania i wprowadzania innowacji.

3 priorytety strategiczne

 • Skupienie się na innowacjach edukacyjnych: poprzez przewidywanie przekształceń i nowych metod uczenia się, z wymiarem doświadczalnym i cyfrowym w centrum tego projektu.
 • Ponowne odkrycie międzynarodowego doświadczenia: nasza globalna sieć wybitnych uniwersytetów przyczynia się do zwiększenia doświadczenia wymiany studentów, które jest zawsze bardziej znaczące, gdy spędzone w zanurzeniu za granicą.
 • Zastosowanie wiedzy 360 °: poprzez rozwijanie synergii swoich różnych działań (programy, badania, Executive Education, i biznesu) poprzez ustanowienie Obszary doskonałości mające na celu utrzymanie bliskiego kontaktu z zagadnień transformacji biznesowej.

Wartości

Otwartość, innowacyjność, szacunek & Doskonałość

W stale zmieniającym się środowisku, NEOMA Business School kieruje się w swoich codziennych działaniach czterema kluczowymi wartościami: Otwartość, Innowacyjność, Szacunek i Doskonałość. Są to podstawowe wartości, którymi szkoła chce się dzielić ze swoimi uczniami, absolwentami, a bardziej ogólnie - ze społecznościami, które rozkwitają w jej środowisku.

 • Otwartość na innych pobudza ciekawość, zdolność adaptacji i krytyczne myślenie w ciągle zmieniającym się świecie.
 • Innowacyjność ma na celu rozwijanie postawy przedsiębiorczej i sprzyjanie kreatywności, zwinności i podejmowaniu ryzyka.
 • Respect, łącząc etykę, otwartość i tolerancję, ma na celu promowanie różnorodności i angażowanie dialogu. Wiąże się to z poczuciem odpowiedzialności.
 • Doskonałość jako mapa drogowa: NEOMA każdego dnia dąży do tego, aby przewyższać siebie we wszystkim, co robi.
177002_our-identity-EN.jpg

Funkcje kampusu

  Akredytacje

  Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

  Lokalizacje

  • Paris

   Rue Vandrezanne,6, 75013, Paris

   • Reims

    Rue Pierre Taittinger,59, 51100, Reims

    • Reims

     Avenue d'Epernay,120, 51100, Reims

     • Rouen

      1 Rue du Maréchal Juin, 76130, Rouen

      pytania