Keystone logo
Neapolis University Pafos

Neapolis University Pafos

Neapolis University Pafos

Funkcje kampusu

Życie na kampusie uniwersyteckim

Życie w kampusie uniwersyteckim Neapolis jest wyjątkowym doświadczeniem, z którego korzystają studenci podczas studiów, prowadzi do budowania cennych chwil i wspomnień, które trwają przez całe życie, gdy studenci rozwijają się akademicko i społecznie. Uniwersytet Neapolis jest zaangażowany w tworzenie wygodnego i bezpiecznego środowiska i stworzył zróżnicowaną, wielojęzyczną i wielokulturową społeczność uniwersytecką, która szanuje i wzmacnia swobodną wymianę pomysłów i stylów życia.

Lokalizacja kampusu uniwersyteckiego, różne udogodnienia i usługi tworzą idealne środowisko zachęcające do zdobywania wiedzy, pracy i życia studenckiego, pozwalając każdemu studentowi wzbogacić swoje doświadczenia podczas studiów.

Kampus jest dogodnie zlokalizowany w samym sercu miasta z wieloma udogodnieniami w odległości spaceru, takimi jak przystanki autobusowe, banki, plaże, bary & restauracje, centrum handlowe i kawiarnie.
Istnieją codzienne linie autobusowe, które łączą miasto i oferują połączenia ze wszystkimi innymi miastami i lotniskami.

Dlaczego Pafos

Połączenie historycznej przeszłości z nowoczesnym światem, łagodny śródziemnomorski klimat, plaże, naturalne piękno, doskonały transport na zewnątrz, a także liczba oferowanych usług sprawiają, że Pafos jest idealnym miejscem do studiowania.

Jedną z największych zalet studiowania na Neapolis University Paphos jest to, że instytut edukacyjny znajduje się w samym sercu jednego z najbardziej ekscytujących nadmorskich miast w Europie. Pafos ma stałą populację około 77 800 mieszkańców.

 • Pafos to miasto pełne młodych ludzi, z jednym z najwyższych wskaźników młodzieży w wieku 18-35 lat w porównaniu z innymi cypryjskimi miastami.
 • Pafos to nowoczesne europejskie miasto wielokulturowe, które wita ludzi z całego świata, niezależnie od pochodzenia etnicznego, społecznego czy religijnego.
 • Pafos, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, jako skrzyżowanie ludzi i idei ze stanowiskami archeologicznymi, które świadczą o nieustannym marszu 9000 lat historii i kultury.
 • Pafos jest międzynarodową destynacją turystyczną dzięki unikalnemu połączeniu przyrody, historii i łagodnego klimatu śródziemnomorskiego. Bezpośrednie loty między Pafos a dużymi greckimi miastami, takimi jak Ateny, Patra, Saloniki i Chania.

121839_cyprus-4135015_640.jpg

  Lokalizacje

  • Paphos

   2 Danais Avenue 8042 Paphos Cyprus, , Paphos

  pytania