Keystone logo
Nazarbayev University

Nazarbayev University

Nazarbayev University

Wstęp

Nazarbayev University , położony w Astanie w Kazachstanie, w Azji Środkowej, to uniwersytet badawczy o rosnącej międzynarodowej renomie, łączący edukację i innowacje w najnowocześniejszym kampusie XXI wieku. Nazarbayev University szybko stał się znany na całym świecie dzięki swojemu zaangażowaniu w stanie się najwyższej klasy placówką badawczą. Naukowcy z NU prowadzą badania w różnych dziedzinach i realizują najbardziej ambitne projekty. Badania, corocznie wspierane ze środków wewnętrznych i zewnętrznych, prowadzone są w nowoczesnych laboratoriach.

Językiem wykładowym i badawczym na Nazarbayev University jest angielski, a systemy przyjęć i awansów opierają się wyłącznie na osiągnięciach.

Do tej pory NU opublikowało ponad 2500 artykułów z różnych dziedzin nauki, w tym technologii i nauki. Spośród tych badań prawie 12,6% znajduje się obecnie w czołówce 10% najczęściej cytowanych publikacji na całym świecie dzięki współpracy ze studentami i wykładowcami w 1100 międzynarodowych instytucjach i 268 laboratoriach badawczych i dydaktycznych.

Aby dowiedzieć się więcej o zaangażowaniu Nazarbayev University badania i zostać częścią zespołu, koniecznie sprawdź proces rekrutacji NU i przejrzyj różne możliwości finansowania oparte na osiągnięciach dostępnych dla przyszłych studentów.

133758_133722_IMG_50861.jpg

Kampus

NU to nowoczesny kampus uniwersytetu badawczego, który zapewnia mieszkańcom komfortowy tryb życia. Powierzchnie mieszkalne są dostępne do wszystkiego, od aranżacji mieszkania w pojedynkę po aranżację grupową. Na terenie kampusu znajdują się różnorodne restauracje, w których można eksplorować kulinarnie, a bezpieczeństwo i ochrona są gwarantowane dzięki kartom kontroli dostępu, które ograniczają dostęp do wszystkich obiektów kampusu.

Nasz najnowocześniejszy kompleks sportowy umożliwia aktywny tryb życia, bez względu na to, jakie sporty i aktywności lubisz. Światowej klasy, regulowane boiska sportowe na świeżym powietrzu zapewniają idealne miejsce do zespołowych, stacjonarnych zawodów.

Każdy znajdzie coś dla siebie w kampusie NU.

133759_133724_IMG_47202.jpg

Życie w NU

Studenci, pracownicy i wykładowcy decydujący się na zamieszkanie w NU odkrywają Kazachstan i korzystają ze wszystkich udogodnień domu. Komfortowe zakwaterowanie połączone jest z pierwszorzędnymi usługami dotyczącymi jedzenia, zakupów, pielęgnacji i innych osobistych potrzeb. Wiele usług (w tym nasze biuro medyczne) jest dostępnych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i służą o każdej porze dnia i nocy.

Zarówno studenci, jak i wykładowcy uwielbiają mieszkać w NU.

133760_133723_IMG_4485.jpg

Współpraca międzynarodowa

Model strategicznego rozwoju Nazarbayev University opiera się przede wszystkim na partnerstwie z czołowymi uniwersytetami na świecie. Każda ze szkół uniwersyteckich i ośrodków badawczych została opracowana we współpracy z wiodącymi uniwersytetami i instytucjami badawczymi.

NU ma na celu promowanie umiędzynarodowienia uczelni poprzez współpracę międzynarodową, partnerstwa, pozycjonowanie Uniwersytetu na globalnej arenie szkolnictwa wyższego oraz międzynarodowe wsparcie studentów, wykładowców i pracowników.

Strategiczni partnerzy akademiccy i naukowi Nazarbayev University

Partnerzy strategiczni, którzy przyczynili się do rozwoju NU:

 • The University of Warwick (UK) - partner programu roku Fundacji Nazarbayev University latach 2015-2016.
 • University College London (UK) - partner Nazarbayev University School of Engineering and Digital Sciences oraz University przygotowawczego certyfikatu programu w latach 2010-2015.

Funkcje kampusu

.

  Referencje studentów

  Wymagania wstępne

  Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

  Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

  Lokalizacje

  • Astana

   Qabanbay Batyr Avenue, 53, 010000, Astana

   pytania