Keystone logo
National University of Singapore Business School Magister zrównoważonych i zielonych finansów
National University of Singapore Business School

Magister zrównoważonych i zielonych finansów

Singapore, Singapur

12 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Aug 2024

SGD 58 000 *

W kampusie

* Opłaty nie obejmują podatku GST (podatku od towarów i usług) i mogą ulec zmianie w zależności od obowiązującej stawki GST.

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Nasz program studiów magisterskich w zakresie zrównoważonych i ekologicznych finansów (magister SGF) ma na celu przeszkolenie absolwentów w zakresie rozwiązywania problemów związanych ze zrównoważonym rozwojem, przed którymi stoją przedsiębiorstwa, instytucje finansowe i inwestorzy w Azji i poza nią. Nasz program nauczania ma na celu zaszczepienie większej świadomości tego, w jaki sposób finanse mogą pomóc w rozwiązaniu tych problemów poprzez praktyczne podejście.

Dlaczego warto wybrać NUS Master of Science w zakresie zrównoważonych i ekologicznych finansów?

Wzmacnianie pozycji ekspertów finansowych na rzecz zrównoważonej przyszłości

Finanse są integralną częścią zrównoważonego systemu gospodarczego, obejmującego sektor publiczny, ludzki i prywatny. W obliczu rosnących wyzwań środowiskowych i społecznych finanse muszą ewoluować i angażować się, aby lepiej zrozumieć te wyzwania i zaproponować bardziej zintegrowane rozwiązania. Program ten, trwający od 12 do 21 miesięcy, ma na celu zapewnienie rygorystycznego środowiska uczenia się w połączeniu z solidnym zestawem kluczowych projektów od naszych partnerów branżowych, aby zaspokoić potrzeby powstającej dziedziny zrównoważonych i ekologicznych finansów.

Inspirujący światowi liderzy
Dysponując ponad 170 wybitnymi międzynarodowymi wykładowcami z ponad 20 regionów, oferującymi szerokie doświadczenie branżowe i doświadczoną wiedzę biznesową, nasza kadra NUS Business School dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wzbogacającą i stymulującą edukację biznesową.

Tętniąca życiem społeczność
Jako student biorący udział w programie Twoje doświadczenie nie powinno ograniczać się tylko do zajęć w klasie. Oprócz zajęć akademickich będziesz miał dostęp do niezliczonych zajęć towarzyskich, korporacyjnych i wzbogacających, które są organizowane specjalnie dla Ciebie, abyś mógł miło spędzić czas w NUS.

Społeczność Absolwentów NUS

Narodowy Uniwersytet w Singapurze jest znany na całym świecie z doskonałości akademickiej w edukacji, badaniach i usługach. Po ukończeniu studiów magisterskich NUS w zakresie zrównoważonych i ekologicznych finansów dołączysz do tętniącej życiem sieci składającej się z ponad 38 000 absolwentów szkół biznesu i 300 000 absolwentów uniwersytetów z różnych środowisk i dyscyplin. Oprócz tego będziesz miał zaszczyt założyć sieć absolwentów naszej społeczności NUS MSc w dziedzinie zrównoważonych i ekologicznych finansów.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

Akredytacje

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Magister ekonomii - finanse
  • Odense, Dania
  • Sønderborg, Dania
 • Magister finansów ilościowych
  • Vienna, Austria
 • Master of Science w islamskich finansach i bankowości
  • Englewood, Stany Zjednoczone