Keystone logo
National University of Singapore Business School Magister zarządzania kapitałem ludzkim i analityki
National University of Singapore Business School

Magister zarządzania kapitałem ludzkim i analityki

Singapore, Singapur

12 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

SGD 64 000 *

W kampusie

* Opłaty nie obejmują podatku od towarów i usług (GST) i mogą ulec zmianie wraz z obowiązującą stawką GST.

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Ten tytuł magistra ma na celu wyposażenie niedawnych absolwentów w umiejętności i kompetencje zarządzania kapitałem ludzkim gotowe na przyszłość. Wraz ze znaczącym rozwojem w różnych obszarach zasobów ludzkich (HR) w ciągu ostatnich 20 lat, funkcja HR będzie wymagać talentów z nowymi i ulepszonymi umiejętnościami, szczególnie w zakresie analizy danych. Program nauczania NUS Business School łączy funkcjonalne możliwości HR z perspektywą analityczną, aby pomóc Ci przekształcić dane w praktyczne spostrzeżenia i opracować odpowiednie zmiany w miejscu pracy.

Dlaczego warto wybrać NUS Master of Science in Human Capital Management and Analytics?

Przygotowanie następnej generacji liderów HR

Zarządzanie kapitałem ludzkim znajduje się w fazie znaczącej transformacji, stając się bardziej cyfrowym i bardziej skoncentrowanym na człowieku. Wraz ze wzrostem popularności nowych technologii oraz nowo zdefiniowanymi rolami i funkcjami HR, specjaliści HR starają się poszerzać i wzmacniać swoje możliwości i kompetencje w obszarach HRM. Program ten, realizowany przez 12 miesięcy, opiera się na wiedzy naszych wybitnych wykładowców i praktyków z branży. Wraz z błyskotliwymi umysłami z różnych środowisk i kultur, nauczysz się niezbędnych umiejętności, aby poruszać się po zmianach.

Inspirujący globalni liderzy
Z ponad 170 wybitnymi międzynarodowymi wykładowcami z ponad 20 regionów, oferującymi szerokie doświadczenie branżowe i doświadczoną wiedzę biznesową, nasi wykładowcy NUS Business School są zobowiązani do zapewnienia wzbogacającej i stymulującej edukacji biznesowej.

Tętniąca życiem społeczność
Jako student w programie, twoje doświadczenie nie powinno ograniczać się tylko do zajęć w klasie. Oprócz zajęć akademickich będziesz mieć dostęp do niezliczonych zajęć towarzyskich, korporacyjnych i wzbogacających, które są organizowane specjalnie dla Ciebie, abyś mógł spędzić satysfakcjonujący czas tutaj w NUS.

Społeczność absolwentów NUS

Narodowy Uniwersytet Singapuru jest znany na całym świecie z doskonałości akademickiej w zakresie edukacji, badań i usług. Po ukończeniu studiów magisterskich NUS w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim i analityki dołączysz do tętniącej życiem sieci składającej się z ponad 38 000 absolwentów szkół biznesu i 300 000 absolwentów uniwersytetów z różnych środowisk i dyscyplin. Ponadto będziesz miał zaszczyt stworzyć sieć absolwentów dla naszej społeczności NUS MSc in Human Capital Management and Analytics.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Akredytacje

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Magister w dziedzinie FinTech i analityki biznesowej
    • Barcelona, Hiszpania
  • Magister Business Analytics
    • Guildford, Wielka Brytania
  • Master of Business Analytics (MANA)
    • New Orleans, Stany Zjednoczone