Keystone logo
National University of Singapore Business School Magister zarządzania + CEMS MIM
National University of Singapore Business School

Magister zarządzania + CEMS MIM

Singapore, Singapur

18 Months

Język angielski

Pełny etat

30 Jun 2024

Jan 2025

SGD 59 000 *

W kampusie

* Opłaty nie obejmują podatku od towarów i usług (GST) i mogą ulec zmianie wraz z obowiązującą stawką GST.

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Dlaczego warto wybrać NUS MSc in Management + CEMS MIM?

Studenci NUS MSc in Management mogą zapisać się, wybierając dodatkowy stopień CEMS Master in International Management (CEMS MIM). CEMS to strategiczny globalny sojusz wiodących szkół biznesu, międzynarodowych firm i organizacji pozarządowych. Ten wysoko oceniany, globalny, roczny program MIM przed zdobyciem doświadczenia podkreśla i rozwija kompetencje zarządcze i przywódcze z naciskiem na internacjonalizm i odpowiedzialne przywództwo.

Program został sklasyfikowany przez Financial Times wśród najlepszych programów magisterskich z zarządzania na świecie w latach 2005-2015, a ostatnio zajął 13. miejsce w 2019 roku. CEMS Master's in International Management konsekwentnie plasował się w pierwszej dziesiątce rankingu The Economist's Master in Management Ranking w każdym roku, w którym się pojawił. W 2019 roku CEMS zajął 8. miejsce. NUS był pierwszym azjatyckim uniwersytetem, który został pełnoprawnym członkiem akademickim CEMS w 2008 roku. Program ten jest otwarty wyłącznie dla studentów studiów magisterskich szkół członkowskich CEMS i został powszechnie uznany za jedną z najlepszych trampolin do międzynarodowej kariery. Międzynarodowa mobilność absolwentów CEMS jest dobrze reprezentowana przez ponad 15 000 absolwentów z co najmniej 100 narodowości, którzy obecnie pracują w ponad 75 krajach. Ponad 45% z nich mieszka i pracuje poza swoim krajem ojczystym.

Podczas roku CEMS MIM będziesz korzystać z dwóch semestrów wymiany międzynarodowej na dwóch wiodących uniwersytetach partnerskich CEMS, ukończysz kursy CEMS w zakresie globalnego zarządzania, seminaria blokowe i seminaria umiejętności, a także ukończysz międzynarodowy staż. Dzięki CEMS MIM będziesz mógł doświadczyć i dołączyć do kohorty wysokiej klasy, międzynarodowych, wielojęzycznych studentów zapisanych do wiodących szkół biznesu na całym świecie.

Magister zarządzania NUS

Uwolnij swoje możliwości
Nasz wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju program NUS MSc in Management oferuje innowacyjne doświadczenie edukacyjne, które łączy zachodnie zasady biznesowe z głębokimi azjatyckimi spostrzeżeniami. Zorganizowany w ciągu dwóch semestrów w ciągu 12 miesięcy, będziesz uczyć się od wybitnych wykładowców z uznaną wiedzą specjalistyczną w swoich dziedzinach, a także od utalentowanych rówieśników i kolegów z różnych środowisk z ponad 20 krajów.

Powered by Global Thought Leaders
Z ponad 170 wybitnymi międzynarodowymi wykładowcami z ponad 20 regionów, oferującymi szerokie doświadczenie branżowe i doświadczoną wiedzę biznesową, nasi wykładowcy NUS Business School są zobowiązani do zapewnienia wzbogacającej i stymulującej edukacji biznesowej.

Tętniąca życiem społeczność

Jako student w programie, twoje doświadczenie nie powinno ograniczać się tylko do zajęć w klasie. Oprócz zajęć akademickich będziesz mieć dostęp do niezliczonych zajęć towarzyskich, korporacyjnych i wzbogacających, które są organizowane specjalnie dla Ciebie, abyś mógł spędzić satysfakcjonujący czas tutaj w NUS.

Społeczność absolwentów NUS

Narodowy Uniwersytet Singapuru jest znany na całym świecie z doskonałości akademickiej w zakresie edukacji, badań i usług. Po ukończeniu programu NUS MSc in Management dołączysz do tętniącej życiem sieci składającej się z ponad 38 000 absolwentów szkół biznesu i 300 000 absolwentów uniwersytetów z różnych środowisk i dyscyplin. Co więcej, będziesz mieć dodatkową korzyść z naszych połączeń sieciowych CEMS alliance.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

Akredytacje

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania

Podobne kursy