Keystone logo
National University of Singapore Business School Magister zarządzania
National University of Singapore Business School

Magister zarządzania

Singapore, Singapur

12 Months

Język angielski

Pełny etat

30 Jun 2024

Jan 2025

SGD 49 000 *

W kampusie

* Opłaty nie obejmują podatku od towarów i usług (GST) i mogą ulec zmianie wraz z obowiązującą stawką GST.

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Nasz program Master of Science in Management został zaprojektowany, aby pomóc niedawnym absolwentom uzyskać przewagę konkurencyjną na dzisiejszym coraz bardziej konkurencyjnym globalnym rynku pracy. Nasz program nauczania zapewni ci zaawansowaną wiedzę i umiejętności w kluczowych obszarach zarządzania w wielokulturowym środowisku edukacyjnym. Jednoroczny program studiów magisterskich w zakresie zarządzania w pełnym wymiarze godzin jest dostępny dla każdego, kto uzyskał wcześniej wykształcenie w dyscyplinach związanych z biznesem.

Dlaczego NUS MSc in Management?

Uwolnij swoje możliwości
Nasz wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju program NUS MSc in Management oferuje innowacyjne doświadczenie edukacyjne, które łączy zachodnie zasady biznesowe z głębokimi azjatyckimi spostrzeżeniami. Zorganizowany w ciągu dwóch semestrów w ciągu 12 miesięcy, będziesz uczyć się od wybitnych wykładowców z uznaną wiedzą specjalistyczną w swoich dziedzinach, a także od utalentowanych rówieśników i kolegów z różnych środowisk z ponad 20 krajów.

Powered by Global Thought Leaders
Z ponad 170 wybitnymi międzynarodowymi wykładowcami z ponad 20 regionów, oferującymi szerokie doświadczenie branżowe i doświadczoną wiedzę biznesową, nasi wykładowcy NUS Business School są zobowiązani do zapewnienia wzbogacającej i stymulującej edukacji biznesowej.

Tętniąca życiem społeczność

Jako student w programie, twoje doświadczenie nie powinno ograniczać się tylko do zajęć w klasie. Oprócz zajęć akademickich będziesz mieć dostęp do niezliczonych zajęć towarzyskich, korporacyjnych i wzbogacających, które są organizowane specjalnie dla Ciebie, abyś mógł spędzić satysfakcjonujący czas tutaj w NUS.

Społeczność absolwentów NUS

Narodowy Uniwersytet Singapuru jest znany na całym świecie z doskonałości akademickiej w zakresie edukacji, badań i usług. Po ukończeniu programu NUS MSc in Management dołączysz do tętniącej życiem sieci składającej się z ponad 38 000 absolwentów szkół biznesu i 300 000 absolwentów uniwersytetów z różnych środowisk i dyscyplin. Co więcej, będziesz mieć dodatkową korzyść z naszych połączeń sieciowych CEMS alliance.

Połączenie CEMS

Studenci NUS MSc in Management mogą zapisać się, wybierając dodatkowy stopień CEMS Master in International Management (CEMS MIM).

CEMS to strategiczny globalny sojusz wiodących szkół biznesu, międzynarodowych firm i organizacji pozarządowych. Ten wysoko oceniany, globalny, roczny program MIM przed zdobyciem doświadczenia podkreśla i rozwija kompetencje zarządcze i przywódcze z naciskiem na internacjonalizm i odpowiedzialne przywództwo.

Podczas roku CEMS MIM będziesz korzystać z dwóch semestrów wymiany międzynarodowej na dwóch wiodących uniwersytetach partnerskich CEMS, ukończysz kursy CEMS w zakresie globalnego zarządzania, seminaria blokowe i seminaria umiejętności, a także ukończysz międzynarodowy staż. Dzięki CEMS MIM będziesz mógł doświadczyć i dołączyć do kohorty wysokiej klasy, międzynarodowych, wielojęzycznych studentów zapisanych do wiodących szkół biznesu na całym świecie.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

Akredytacje

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania

Podobne kursy