Keystone logo
National University of Singapore Business School Magister rachunkowości
National University of Singapore Business School

Magister rachunkowości

Singapore, Singapur

12 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Aug 2024

SGD 64 000 / per year *

W kampusie

* Opłaty nie obejmują podatku od towarów i usług (GST) i mogą ulec zmianie wraz z obowiązującą stawką GST.

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Ten tytuł magistra ma na celu pomóc niedawnym absolwentom dostosować się do zmian kulturowych i technologicznych w dziedzinie rachunkowości. Wraz ze wzrostem popularności technologii, firmy księgowe stają obecnie w obliczu nowych wymagań dotyczących rekrutacji pracowników, którzy posiadają umiejętności analizy danych w połączeniu z wiedzą księgową. Program nauczania NUS Business School wyposaży Cię w niezbędne umiejętności, sieć kontaktów i wiedzę, aby przekształcić dane w praktyczne spostrzeżenia.

Dlaczego warto wybrać NUS MSc in Accounting?

Rozszerz swoje możliwości, stwórz swoje dziedzictwo
Sektor księgowości staje się coraz bardziej zautomatyzowany i mniej pracochłonny. Ponadto coraz częściej wymagane są nowe umiejętności wykraczające poza tradycyjne umiejętności księgowe. Nasz program studiów magisterskich w dziedzinie rachunkowości pomaga w szkoleniu umiejętności poruszania się po tych nowych terytoriach. W ciągu 12 miesięcy będziesz uczyć się od wybitnych wykładowców z uznaną wiedzą specjalistyczną w swoich dziedzinach, a także od utalentowanych rówieśników i kolegów z różnych kultur i środowisk.

Inspirujący globalni liderzy
Z ponad 170 wybitnymi międzynarodowymi wykładowcami z ponad 20 regionów, oferującymi szerokie doświadczenie branżowe i doświadczoną wiedzę biznesową, nasi wykładowcy NUS Business School są zobowiązani do zapewnienia wzbogacającej i stymulującej edukacji biznesowej.

Tętniąca życiem społeczność
Jako student programu MSc in Accounting, doświadczenie studenta nie powinno ograniczać się tylko do zajęć w klasie. Oprócz zajęć akademickich będziesz mieć dostęp do niezliczonych zajęć towarzyskich, korporacyjnych i wzbogacających, które są organizowane specjalnie dla Ciebie, abyś mógł spędzić satysfakcjonujący czas tutaj w NUS.

Społeczność absolwentów NUS

Narodowy Uniwersytet Singapuru jest znany na całym świecie z doskonałości akademickiej w zakresie edukacji, badań i usług. Po ukończeniu studiów magisterskich NUS w dziedzinie rachunkowości dołączysz do tętniącej życiem sieci składającej się z ponad 39 000 absolwentów szkół biznesu i 300 000 absolwentów uniwersytetów z różnych środowisk i dyscyplin. Ponadto będziesz miał zaszczyt stworzyć sieć absolwentów dla naszej społeczności NUS MSc in Accounting.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

Akredytacje

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • MSc Forensic Accounting
    • Sheffield, Wielka Brytania
  • Magister rachunkowości i finansów
    • Guildford, Wielka Brytania
  • Magister rachunkowości i kontrolingu
    • Groningen, Niderlandy