Keystone logo
National University of Singapore Business School Magister nieruchomości
National University of Singapore Business School

Magister nieruchomości

Singapore, Singapur

12 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Aug 2024

SGD 53 000 *

W kampusie

* opłaty zawierają podatek GST

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Magister programu nieruchomości ma na celu przygotowanie kandydatów do zaawansowanej kariery w branży nieruchomości w biznesie, doradztwie, badaniach i usługach publicznych lub w ramach przygotowań do dalszego szkolenia akademickiego.

Oprócz silnego zespołu międzynarodowych wydziałów, wybitni profesorowie z zagranicy są regularnie zapraszani do prowadzenia specjalnych seminariów obieralnych na temat bieżących zagadnień związanych z nieruchomościami. Program jest zaangażowany w rozwój międzynarodowej perspektywy we wszystkich dyscyplinach nieruchomości.

Kandydaci na kurs są starannie wybierani, aby zapewnić dobrą mieszankę studentów lokalnych i zagranicznych. Niewielka liczebność klas i format seminarium stymulują aktywne uczestnictwo, interakcję i wymianę pomysłów między kandydatami i pracownikami. Kandydaci pracujący w różnych sektorach branży nieruchomości przyczyniają się do procesu uczenia się poprzez dzielenie się praktyczną wiedzą i doświadczeniem.

Dlaczego warto wybrać NUS MSc w stanie rzeczywistym?

Master of Science in Real Estate to wiodący globalny program nieruchomości, który ma ugruntowaną pozycję w ciągu ostatnich trzydziestu lat. Służy on do zapewnienia formalnej edukacji specjalistom z branży nieruchomości, którzy nie mają doświadczenia w branży nieruchomości. Przyciąga również kandydatów z całego świata, których zainteresowanie koncentruje się na nieruchomościach. To pomogło programowi połączyć eklektyczną mieszankę różnych narodowości o różnym pochodzeniu, aby uczyć się, dzielić i łączyć się ze sobą oraz z branżą nieruchomości.

Ranking swiatowy

National University of Singapore to sztandarowa uczelnia Singapuru, oferująca globalne podejście do edukacji i badań, z naciskiem na perspektywy i wiedzę ekspercką z Azji. NUS konsekwentnie plasuje się w czołówce instytucji edukacyjnych w Azji i na świecie.

Renomowany wydział

Z ponad 130 wybitnymi międzynarodowymi wykładowcami w NUS Business School z ponad 20 regionów, oferującymi szerokie doświadczenie branżowe i doświadczoną wiedzę biznesową, nasz wydział jest zobowiązany do zapewnienia wzbogacającej i stymulującej edukacji biznesowej.

Żywa społeczność

NUS ma niezliczoną ilość zainteresowań, grup sportowych i akademickich, w których studenci mogą być częścią. Grupy te mają na celu związanie uczniów poprzez wspólne dążenie. Studenci mogą dołączyć do tych grup, aby realizować swoją pasję, aby zapewnić satysfakcjonujące i holistyczne doświadczenie studenckie.

Sieć globalna

Jako absolwenci NUS MSc in Real Estate, będziesz częścią ponad 220 000 absolwentów uniwersytetów z różnych środowisk i dyscyplin.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Akredytacje

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Magister zarządzania nieruchomościami
  • Cologne, Niemcy
  • Berlin, Niemcy
  • + 5 jeszcze
 • Master of Science in Global Real Assets
  • Washington, Stany Zjednoczone
 • Magister zarządzania i rozwoju nieruchomości
  • Academic City, Zjednoczone Emiraty Arabskie